نیوشا ضیغمی/کیک سالگرد ازدواج نیوشا ضیغمی


نیوشا ضیغمی و همسرش آرش پولادخان سالگرد ازدواجشان را جشن گرفتند در ادامه عکس کیک سالگر ازدواج این زوج خوشبخت را میبینید. این دو که نوع آشنایی و ازدواج شان بیشتر به درد سوژه یک فیلم سینمایی می خورد با وجود آنکه از دو حرفه متفاوت هستن اما عشق و علاقه و اعتمادی که به یکدیگر دارند باعث شده است که در کنار هم احساس خوشبختی کنند. با ما همراه باشید تا به رموز زندگی این زوج خوشبخت پی ببرید. نیوشا ضیغمی و همسرشنیوشا ضیغمی در مورد نحوه آشنایی و چگونگی ازدواجش میگوید: حکایت آشنایی من و آرش در نوع خودش...ادامه در ادامه مطلب...

نیوشا ضیغمی و همسرش آرش پولادخان سالگرد ازدواجشان را جشن گرفتند در ادامه تصاویر و عکس کیک سالگر ازدواج این زوج خوشبخت را میبینید.
این دو که نوع آشنایی و ازدواج شان بیشتر به درد سوژه یک فیلم سینمایی می خورد با وجود آنکه از دو حرفه متفاوت هستن اما عشق و علاقه و اعتمادی که به یکدیگر دارند باعث شده است که در کنار هم احساس خوشبختی کنند. با ما همراه باشید تا به رموز زندگی این زوج خوشبخت پی ببرید.

کیک سالگرد ازدواج نیوشا ضیغمی 

نیوشا ضیغمی و همسرش

نیوشا ضیغمی در مورد نحوه آشنایی و چگونگی ازدواجش میگوید: حکایت آشنایی من و آرش در نوع خودش بسیار جالب و دیدنی است چون او من را قبل از آشنایی مان به شکل رسمی به واسطه فیلم هایم می شناخت و همین قضیه باعث شد که از قبل، پیش فرض هایی نسبت به من داشته باشد. در هر حال آشنایی و ازدواج با او یکی از بهترین اتفاق های زندگی ام بود.

نیوشا ضیغمی و همسرش

سالگرد ازدواج نیوشا ضیغمی

آرش پولادخان: حق با نیوشاست. من مدت ها قبل از اینکه با نیوشا آشنا شوم دوست داشتم با او ازدواج کنم و یک جورایی او را همسر آینده خودم می دیدم اما تنها دلشوره ام این بود که نیوشا با تصویری که از او در کارهایش می بینم فاصله داشته باشد، از طرفی دوست نداشتم که صرفاً به او به عنوان یک هوادار نزدیک شوم به همین خاطر کلی دودوتا چهارتا کردم تا بالاخره به این نتیجه رسیدم تا از طریق سرمایه گذاری در فیلمی به او نزدیک شوم که خوشبختانه این اتفاق افتاد اما نکته مهم در مورد او این بود که به مراتب از آنچه که فکر می کردم صادق و مهربان تر بود.


جهت اطلاع از آخرین تغییرات وب سایت نازترین در خبرنامه وبلاگ ثبت نام کنید:
نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه:دو شنبه 19 آبان 1393