برگزاری متفاوت ترین کنکوردنیا و جهان ! + تصویر


برگزاری متفاوت ترین کنکوردنیا و جهان ! + تصویر متفاوت ترین کنکوردنیا و جهان برگزار شد! ؟ صفحه فیسبوکی جنبش دانشجویان افغانستان، از ولایت دایکندی این کشور، تصویری از شرکت کنندگان در امتحانات کنکور این ناحیه را منتشر کرد که نشان می دهد، داوطلبان ورود به تحصیلات عالی به علت عدم  وجود سالن در فضایی باز اوراق ...بیا تو تفریحبرگزاری متفاوت ترین کنکوردنیا و جهان ! + تصویر]]>
برگزاری متفاوت ترین کنکوردنیا و جهان ! + تصویر
  • 0.00 / 5 5
  • 1 / 5
  • 2 / 5
  • 3 / 5
  • 4 / 5
  • 5 / 5

به این مطلب نمره دهید:

0 رای ها, 0.00 . امتیاز (0% نمره)

برگزاری متفاوت ترین کنکوردنیا و جهان ! + تصویر

برگزاری متفاوت ترین کنکوردنیا و جهان ! + تصویر

متفاوت ترین کنکوردنیا و جهان برگزار شد! ؟ صفحه فیسبوکی جنبش دانشجویان افغانستان، از ولایت دایکندی این کشور، تصویری از شرکت کنندگان در امتحانات کنکور این ناحیه را منتشر کرد که نشان می دهد، داوطلبان ورود به تحصیلات عالی به علت عدم  وجود سالن در فضایی باز اوراق امتحانی را پر می کنند.

به گزارش تکناز ، وزارت تحصیلات عالی افغانستان در سایت رسمی خود خبر و اخبار برگزاری این امتحانات را اعلام کرده است اما ننوشته که در چه فضایی این امتحانات برگزار شده است. در خبر و اخبار این وزارت خانه آمده است: “کمیسیون در برگزاری کـانکور که تا حال در ولایات مختلف تدویر یافته است اظهار امتنان می نماید، اذعان میــــــدارد که طی دو هفته تـا کنون برنامه امتحانات کـانــــــــکور در ولایات ی چــــون: دایکندی، بامیان، بادغیس، غور، زابل و حوزه های بهارک، فیض آباد بدخشان، غــــــزنی، کنر، سرپل در فضای امــن انجام یافته است و البته هیئت ها به ولایــــات، لـــــــوگر، میدان وردک، ولسوالی هـای خواهان، درواز و شغنان ولایت بدخشان نیز اعزام می شوند که طبق پلان مرتبه اخذ امتحان کانکور در سایر ولایات بشکل هفته وار گرفته خواهد شد”.

کاربران اینترنتی که تصویر مذکور را در اینترنت پست کرده اند امیدوارند در سال های آینده وضعیت برگزاری کانکور (کنکور) بهتر باشد.

برگزاری متفاوت ترین کنکوردنیا و جهان ! + تصویر

 

صفحه فیسبوکی جنبش دانشجویان افغانستان که این تصاویر و عکس را در اینترنت پست کرده می نویسد: “این هم وضعیت کنکور در دایکندی، امید که در حکومت وحدت ملی امتحانات کنکور این چنین برگزار نشود”.

یک کاربر در واکنش به این تصاویر و عکس نوشت: “بیچاره کسی که یک عمر درس خوانده بی نتیجه میشه ولی به لطف وزارت تحصیلات و استادان دلسوز دایکندی این شاگردان بدون زحمت به رشته هایی مانند طب و مهندسی کامیاب میشوند”.

لازم به یادآوری است افغانستان بیش از ۳ دهه با اشغال و جنگ های داخلی روبروست و ساختارهای زیر بنایی آن تقریبا به کلی ویران شده اند. اما مسئولین کشور با کمک جامعه بین المللی در حال ساخت و تعمیر این زیرساخت ها هستند. در ده سال گذشته افغانستان در زمینه های آموزش و ارتباطات پیشرفت های قابل توجهی داشته است.


جهت اطلاع از آخرین تغییرات وب سایت نازترین در خبرنامه وبلاگ ثبت نام کنید:
نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه:جمعه 14 آذر 1393