پردرآمدترین بازیگر زن هالیوودی سال ۲۰۱۴ +عکس


پردرآمدترین بازیگر زن هالیوودی سال ۲۰۱۴ +تصاویر و عکس پردرآمدترین بازیگر زن هالیوودی سال ۲۰۱۴,”جنیفر لورنس”، بازیگر جوان هالیوود با فروش یک میلیارد ۴۰۰ میلیون دلاری در گیشه به عنوان پردرآمدترین بازیگر هالیوود شناخته شد. مجله فوربس در شروع و آغاز سال نومیلادی، پردرآمدترین بازیگران هالیوود در سالی که گذشت را معرفی کرد. براساس این گزارش، «جنیفر لورنس»، بازیگر ...لطفا ادامه مطلب را مشاهده کنید و مشاهده کنید
پردرآمدترین بازیگر زن هالیوودی سال ۲۰۱۴ +عکس
  • 0.00 / 5 5
  • 1 / 5
  • 2 / 5
  • 3 / 5
  • 4 / 5
  • 5 / 5

به این مطلب نمره دهید:

0 رای ها, 0.00 . امتیاز (0% نمره)

پردرآمدترین بازیگر زن هالیوودی سال ۲۰۱۴ +عکس

پردرآمدترین بازیگر زن هالیوودی سال 2014 +عکس

پردرآمدترین بازیگر زن هالیوودی سال ۲۰۱۴,”جنیفر لورنس”، بازیگر جوان هالیوود با فروش یک میلیارد ۴۰۰ میلیون دلاری در گیشه به عنوان پردرآمدترین بازیگر هالیوود شناخته شد.

مجله فوربس در شروع و آغاز سال نومیلادی، پردرآمدترین بازیگران هالیوود در سالی که گذشت را معرفی کرد.

پردرآمدترین بازیگر زن هالیوودی سال 2014 +عکسبراساس این گزارش، «جنیفر لورنس»، بازیگر برنده اسکار هالیوود که سال گذشته دو فیلم «بازی‌های گرسنگی» و «ایکس من»

از او به نمایش درآمد توانست با فروش یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون دلاری‌اش در گیشه سینماهای جهان، عنوان  پردرآمدترین بازیگر هالیوود در میان بازیگران زن و مرد به خود اختصاص دهد.

«کریس پرات» نیز با دو فیلم «نگهبانان کهکشان» و «فیلم لگو»  در جایگاه دوم این فهرست قرار گرفته است. فروش جهانی این دو فیلم بالغ بر یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون دلار بوده است.

پردرآمدترین بازیگر زن هالیوودی سال 2014 +عکسجایگاه سوم این جدول نیز به خاطر فروش یک میلیارد و ۱۸۰ میلیون دلاری سه فیلم «کاپیتان آمریکایی: سرباز زمستان»،‌«لوسی» و «زیر پوست» به «اسکارلت جوهانسن» اختصاص یافته است.

«مارک واهلبرگ» و «کریس ایوانس» نیز به ترتیب  در جایگاه چهارم و پنجم جدول جای گرفته‌اند.

«واهلبرگ» در سال ۲۰۱۴ در فیلم «ترانسفورمرها» ایفای نقش کرد که بیش از یک میلیارد دلار در سطح جهان فروخت.

در این سال دو فیلم «کاپیتان آمریکایی» و «برف‌پیما» با بازی «کریس ایوانس» به نمایش درآمد که فروش جهانی آن ۸۰۱ میلیون دلار بود.

اخبار سینما

جهت اطلاع از آخرین تغییرات وب سایت نازترین در خبرنامه وبلاگ ثبت نام کنید:
نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه:پنج شنبه 11 دی 1393