چرا به این خانم می گویند زشت و بد ریخت ترین زندنیا و جهان ؟!


شاید اکثر مردم از توده های چربی در بدن بیزار باشند وهیچ وقت به این موضوع که اگر بدن آنها تولید چربی نکند چه پیش می آید فکر نکرده باشند.در ادامه مطلب متوجه میشید چه نعمتی دارید


به گزارش روزگارنو، زنان و مردان برای ادامه ی حیات به مقدار خاصی از چربی نیاز دارند. این چربی برای حفاظت از اندام ها مورد نیاز است و انرژی لازم را برای انجام فعالیت ها تأمین می کند. اگر مقدار چربی بدن به زیر حد قابل قبولی برسد، به طور جدی می تواند اعمال طبیعی بدن را مختل کند.

لیز والاسکوئز خانم 23 ساله اهل تگزاس بدون بافت چربی بهدنیا و جهان آمده است. یعنی او بدون چربی بدن است و حتی با خوردن غذاهای پرچرب بدن او ذره ای چربی تولید نمی کند.تنها دو نفر در جهان به بیماری او دچار هستند.این سندرم هنوز تشخیص داده نشده است.

 

لیز می گوید:بسیاری از مردم با دیدن او می ایستند و او را مورد آزار قرار می دهند و به او لقب زشت و بد ریخت ترین زن را می دهند.این حرکت بسیار در روحیه او تاثیر بد گذاشته است.همچنین وی در وب سایت خود می نویسد: وضعیت او فقط یک راز بزرگ است اما او همچنان امیدوار است که یکی از پزشکان روزی چگونگی درمانش را کشف کند.

این زن موفق در ۲۳ سالگی، هفت سال است که بیش از ۲۰۰ کارگاه آموزشی در تشویق دیگران به چگونگی گذر از موانع برپا کرده است، در دانشگاه تکزاز یک پست کارشناسی ارشد در ارتباطات دارد، و دو کتاب نوشته است.

 


جهت اطلاع از آخرین تغییرات وب سایت نازترین در خبرنامه وبلاگ ثبت نام کنید:
نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه:26 شهريور 1391