توهین عربستان به زنان + عکس


توهین عربستان سعودی به زنان (عکس) در این پست برای شما در مورد صحبت های مفت و بیهوده و توهین آمیز عربستان به رنان کشور خود میگوییم. در ادامه با سایت بیا تو تفریح همراه باشید. به گزراش ایران ناز یکی از مفتی های عربستانی که هر چند وقت یکبار با انتشار فتوی و ادعاهای ...نوشته توهین عربستان به زنان + عکس اولین بار در بیا تو تفریح. پدیدار شد.]]>

توهین عربستان سعودی به زنان (عکس)

در این پست برای شما در مورد صحبت های مفت و بیهوده و توهین آمیز عربستان به رنان کشور خود میگوییم. در ادامه با سایت بیا تو تفریح همراه باشید.

به گزراش ایران ناز یکی از مفتی های عربستانی که هر چند وقت یکبار با انتشار فتوی و ادعاهای عجیب و غریبشان جلب توجه می کنند با صحبت در مورد سبب ممنوعیت رانندگی زنان در این کشور حرفهای خاصی زد.که خشم بسیارها را بیدار کرد

شیخ سعاد الحجاری ادعا کرده است که زنان را در عربستان به سبب علمی از رانندگی محروم کرده اند چرا که مغز زنان ناقص است و در حقیقت تنها یک چهارم از مغز زنان درست کار می کند برای همین نمی توان به آنها اجازه رانندگی و کنترل خودرو و ماشین داد!!!!

واکنش های تند به حرفهای جنجالی مفتی عربستان در مورد ممنوعیت رانندگی زنان
این صحبت مزخرف مفتی عربستانی او را حالا به دردسر انداخته است و چند دقیقه بعد از انتشار این گفته ی او موج کامنت ها و واکنش های تند به سمت او جاری شده است ، پیام هایی پر از توهین و تصاویر و عکس العمل های منفی که فعلا با سکوت او مواجه شده اند.شیخ الحجاری در صحبت های توهین آمیز خود زنان را بی عقل خطاب کرده است که توانایی کنترل و هدایت وسیله ای مثل خودرو و ماشین را ندارند.

ادعای توهین آمیز عربستان به زنان (عکس)

در این کشور مدت ۶۰ سال است که رانندگی برای زنان ممنوع است و تا به حال هیچ اعتراض بین المللی و داخلی نتوانسته آن را تغییر دهد. در میان هزاران پیام که در پاسخ به این گفته منتشر شده است یک جمله توجه ما را به خود جلب کرد که نوشته شده بود :شرم و حیا نمی کنی که این چنین در مورد زنانی که یکی از آنها مادر خود تو است اظهار نظر می کنی!!!

ادعای توهین آمیز عربستان به زنان (عکس)

جالب و خواندنی


جهت اطلاع از آخرین تغییرات وب سایت نازترین در خبرنامه وبلاگ ثبت نام کنید:
نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه:چهار شنبه 5 مهر 1396