کارت عروسی یک داماد و دو عروس + تصاویر


کارت عروسی یک داماد و دو عروس + تصاویر در یک اتفاق عجیب کارت عروسی بین مهمانان پخش شد که از ازدواج یک داماد با دو عروس خبر و اخبار میداد ! در این کارت عروسی نام دو عروس درج شده بود . این کارت عروسی با دو عروس و یک داماد جنجال زیادی به پا کرده ...نوشته کارت عروسی یک داماد و دو عروس + تصاویر اولین بار در بیا تو تفریح. پدیدار شد.]]>

کارت عروسی یک داماد و دو عروس + تصاویر

در یک اتفاق عجیب کارت عروسی بین مهمانان پخش شد که از ازدواج یک داماد با دو عروس خبر و اخبار میداد ! در این کارت عروسی نام دو عروس درج شده بود . این کارت عروسی با دو عروس و یک داماد جنجال زیادی به پا کرده است. به گزارش ایران ناز میهمانان کارت عروسی را دریافت کردند اما یک مورد با همه ی کارتهایی که تا قبل از آن دیده بودند فرق می کرد ، تصاویر و عکس و نام ۱ داماد و دو عروس داخل کارت دعوت چاپ شده بود.

زوج هایی که عاشقانه برای انتخاب کارت عروسی متن و ایده های نو سرچ می کنند کنار اسم همسر آینده شان تنها نام خودشان را می بیند نه همراهی با نام دیگری را چرا که برای هر عروس خانمی سخت که نه غیرقابل تحمل است ولی ماجرا برای ۲ عروس خانم جوان اندونزیایی فرق می کرد برای همین کارت عروسی با نام ۱ داماد و دو عروس چاپ و به دست میهمانان رسید.

جنجال کارت عروسی یک داماد و دو عروس (عکس)

چند همسری در کشور اندونزی قانونی است و هیچ منعی ندارد اما نه به این وضعیت و شرایط که یک مرد در یک شب با ۲ همسر خود مراسم ازدواج برگزار کند ، از قرار معلوم زوج جوان تصمیم به خاص و مخصوص بودن به هر ارزش و قیمتی گرفته اند برای همین سر چاپ کارت عروسی ۱ داماد با ۲ عروس به تفاهم رسیده اند.

تصویر این کارت عروسی عجیب و متفاوت به سرعت توسط کاربران فضای مجازی دست به دست شد تا اینکه برخی از کاربران مدعی شدند این کارت ساختگی است و برای جلب توجه منتشر شده است چرا که ممکن نیست هیچ دختری رضایت به چنین کاری داشته باشد اما بر اساس گزارش وب سایت ” Detik” فردی که مسئول برگزاری مراسم ازدواج این زوج است اعلام کرده که همه چیز واقعی است و دامادی که تنها نام “سیندرا” از او منتشر شده است قصد دارد

با ۲ دختر جوان در روزهای ۵ و ۸ ماه نوامبر ازدواج کند برای همین تصمیم گرفت تا چنین کارت عروسی برای دعوت میهمانان انتخاب کند.

“ایندها” یکی از عروس های نامبرده در کارت عروسی با داماد در یک روستا زندگی می کنند اما عروس دیگر از روستای مجاور انتخاب شده است.خانواده ی هر دو عروس از این مراسم خاص و مخصوص مطلع استند و هیچ مشکلی با شرایط ندارند.

جالب و خواندنی


جهت اطلاع از آخرین تغییرات وب سایت نازترین در خبرنامه وبلاگ ثبت نام کنید:
نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه:دو شنبه 8 آبان 1396