عاقبت خانم چینی که پشت فرمان کمربند نبسته بود + تصاویر و عکس طنز


عاقبت خانم چینی که پشت فرمان کمربند نبسته بود زن جوان چینی به دلیل اینکه در مسیر منزل به محل کار کمربند ایمنی نبسته به شکل طنز و خنده دار و عجیبی تنبیه شد. در ادامه با بیا تو تفریح همراه باشید تا توضیح بیشتر به همراه تصاویر و عکسهایی از این واقعه مشاهده کنید. تصاویر و عکس طنز و خنده دار زن جوان ...نوشته عاقبت خانم چینی که پشت فرمان کمربند نبسته بود + تصاویر و عکس طنز و خنده دار اولین بار در بیا تو تفریح. پدیدار شد.]]>

عاقبت خانم چینی که پشت فرمان کمربند نبسته بود

زن جوان چینی به دلیل اینکه در مسیر منزل به محل کار کمربند ایمنی نبسته به شکل طنز و خنده دار و عجیبی تنبیه شد. در ادامه با بیا تو تفریح همراه باشید تا توضیح بیشتر به همراه تصاویر و عکسهایی از این واقعه مشاهده کنید.

تصاویر و عکس طنز و خنده دار

زن جوان چینی به دلیل اینکه در مسیر منزل به محل کار کمربند ایمنی نبسته به شکل طنز و خنده دار و عجیبی تنبیه شد.اینطور که پیداست قوانین و رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی در کشور چین بسیار جدی بوده و  اگر فردی از آن سرپیچی کند و به هر عنوانی به رعایت آن احترام نگذارد بطوری تنبیه میشود.

عاقبت طنز و خنده دار این خانم متخلف رانندگی (عکس)

تصاویر و عکس که در بالا مشاهده میکنید همین خانم جوان چینی است که در محل کارش بخاطر قانون شکنی اینکار با چسب به دیوار بسته اند. زن جوان چینی که نامش منتشر نشده است به دلیل قانون شکنی در رانندگی چنین به دیوار اتاق کارش در “ویمبو” چین چسبانده شده است.تصاویر و عکس زیر تمام جریان را برملا میکند.

تصاویر و عکس طنز و خنده دار

عاقبت طنز و خنده دار این خانم متخلف رانندگی (عکس)

تصاویر و عکس طنز و خنده دار

براساس گزارشات از سال گذشته این تنبیه به عنوان نوعی برخورد جدی با متخلفان در قوانین رانندگی در کشور چین اجرا می شود.تصویر مربوط توسط یکی از کاربران فیس بوک در چین منتشر شده است.

منبع: ایران ناز

تصاویر و عکس طنز و خنده دار


جهت اطلاع از آخرین تغییرات وب سایت نازترین در خبرنامه وبلاگ ثبت نام کنید:
نظرات شما عزیزان:

آذر شارژ
ساعت2:04---16 آذر 1396
خرید شارژ
http://www.azercharge.ir
سامانه آنلاین خرید شارژ و خدمات برخط


نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه:سه شنبه 7 آذر 1396