فرو کردن تیغ در چشم مشتریان برای آرایش کردن آنان در چین + عکس


فرو کردن تیغ در چشم مشتریان برای آرایش کردن آنان در چین + تصاویر و عکس   فرو کردن تیغ در چشم مشتریان برای آرایش کردن آنان در چین + تصاویر و عکس در کشور چین با تیغ در چشمان مشتریان خود فرو میکنند تا با آن به انجام کارهای زیبایی افراد بپردازند. ایشان اینکار را بدون هیچ تر ...نوشته فرو کردن تیغ در چشم مشتریان برای آرایش کردن آنان در چین + عکس اولین بار در بیا تو تفریح. پدیدار شد.]]>

فرو کردن تیغ در چشم مشتریان برای آرایش کردن آنان در چین + عکس

 

فرو کردن تیغ در چشم مشتریان برای آرایش کردن آنان در چین + عکس

در کشور چین با تیغ در چشمان مشتریان خود فرو میکنند تا با آن به انجام کارهای زیبایی افراد بپردازند. ایشان اینکار را بدون هیچ تر و واهمه از اینکه یوقت نکند بلایی سر مهم ترین عضو بدن یعنی چشم برای مشتریان خود شوند. اگر شما خود به چین سفر کنید با چیزها و اتفاقات عجیبی برخورد خواهید کرد که از شدت تعجب وا خواهید ماند. در ادامه با بیا تو تفریح همراه باشید تا در این مورد بیشتر توضیح دهیم.

یکی از این رویدادها عجیب در چین شغل دوم آرایشگران چینی است که افزون بر تراشیدن موی سر مشتریانشان داخل چشم انها را می تراشند.آن ها با یک تیغ داخل چشم مشتریانشان را می تراشند.به گزارش پارس ناز, اگر روزی سفر به چین را سنجیدن کنید, متوجه میشوید که در بعضی نقاط این کشور, آرایشگرها تنها موی ارباب رجوع خودرا کوتاه نمیکنند بلکه داخل چشم وی را نیز می‌تراشند

کارهای هولناک و چندش آور آرایشگران در چین +عکساین روش درمان سنتی که با یک تیغ بسیار تیز انجام میشود, “جرم‌ گیری چشم” یا “تراشیدن تخم چشم” اسم دارد. دراین روش که ریشه درطب سنتی چینی دارد, آرایشگر تیغ برنده‌ای را در داخل چشمان مشتریانش می کشد تا آن ها را تمیز کند!

کارهای هولناک و چندش آور آرایشگران در چین +عکس

“ژیونگ گوائو”, آرایشگر ۶۲ ساله چینی, ۴۰ سال است که اینکار را برای مشتریانش انجام میدهد. ژیونگ میگوید تمیز کردن چشم با تیغ فقط مخصوص مشتریانی است که بیش از ۳۰ سال دارند چراکه از نظر او افراد زیر ۳۰ سال, جرم یا کثیفی خاصی در چشم‌هایشان ندارند.

باوجود خطرناک مرگ آفرین بودن اینکار, او مدعی است که حتی یک‌بار هم دستش هنگام عمل, خطا نکرده است!جِرم‌گیری چشم با این روش سنتی بیشتر در شهر چنگدو, بنگاه استان سیچوآن چین, رواج دارد اما در بعضی دیگر از شهر های این کشور نیز از طریق آرایشگران سنتی انجام می شود.

کارهای هولناک و چندش آور آرایشگران در چین +عکسآرایشگران چینی مدعی‌اند اینکار را برای التیام قدرت بینایی ارباب رجوع خود انجام می دهند.این روش درمان بویژه در میان افراد مسن رواج بیشماری دارد. آن ها معتقدند پس از انجام اینکار, دید بهتری نسبت به قبل پیدا میکنند!در شروع و آغاز این روش درمانی سنتی, آرایشگر ابتدا تیغ خودرا با محلول یددار ضدعفونی و آن رابه قطره چشم آغشته می کند.

کارهای هولناک و چندش آور آرایشگران در چین +عکس

در مرحله‌ بعد, پلک پایینی مشتری رابه بیرون می کشد و با تیغ, جِرم‌های آنرا می‌تراشد. در مرحله بعد همین عمل را بر روی پلک بالایی انجام میدهد.مرد ۹۷ ساله‌ای که این درمان را انجام داده است, می گوید: “چشم‌هایم درد داشت و خشک بودو حس میکردم چیزی در چشم‌هایم گیر کرده است. اما هم اکنون نه دردی احساس میکنم و نه خشکی‌ای.” این پیرمرد چینی مدعی است دید او نیز پس از انجام این عمل بهتر شده است.

باوجود این, تمام آرایشگران سنتی در چین توانا به انجام اینکار نیستند. تمیز کردن کره چشم با تیغ تیز, شغل ظریف و خطرناکی است که تنها بعضی آرایشگران ماهر قدیمی آنرا بعنوان شغل دوم خود انجام میدهند.آن ها معتقدند از آنجاکه جوانان چینی اقبالی نسیت به این شغل از خود نشان نمی دهند, با مرگ انها این روش درمانی سنتی نیز برای همه ی وقت به فراموشی سپرده خواهد شد.

کارهای هولناک و چندش آور آرایشگران در چین +عکس

یک متخصص چشم در بیمارستان سیچوآن چین معتقد است این روش درمانی, غده‌های موجود در پلک‌ها را تحریک میکند تا چربی بیشتری ساخت کنند. این چربی آنوقت باعث تسهیل حرکت مردمک چشم می شود و فرد احساس می کند که دید بهتری پیدا کرده است.

کارهای هولناک و چندش آور آرایشگران در چین +عکس

با این حال, او معتقد است اگر این روش درمانی به صورت غیر بهداشتی انجام شود, سبب عفونت چشم میشود یا اگر دست آرایشگر هنگام تمیز کردن چشم بلرزد, آسیب جبران ‌ناپذیری به بینایی مشتری وارد خواهد کرد.

فرو کردن تیغ در چشم

جالب و خواندنی


جهت اطلاع از آخرین تغییرات وب سایت نازترین در خبرنامه وبلاگ ثبت نام کنید:
نظرات شما عزیزان:

آذر شارژ
ساعت2:08---16 آذر 1396
خرید شارژ
http://www.azercharge.ir
سامانه آنلاین خرید شارژ و خدمات برخط


نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه:پنج شنبه 9 آذر 1396