اعدام عروس و دادمادی که جرمشان عاشق شدن بود + عکس


اعدام عروس و دادمادی که جرمشان عاشق شدن بود + تصاویر و عکس اعدام عروس و دادمادی که جرمشان عاشق شدن بود + تصاویر و عکس عروس و داماد عاشق مقتول قتل عروس و داماد عاشق عروس و داماد عاشق مقتول عروس و داماد عاشق کشته شدند. دختر و پسر عاشقی که با مخالفت پدر و مادر خویش مواجه شدند ...نوشته اعدام عروس و دادمادی که جرمشان عاشق شدن بود + عکس اولین بار در بیا تو تفریح. پدیدار شد.]]>

اعدام عروس و دادمادی که جرمشان عاشق شدن بود + عکس

اعدام عروس و دادمادی که جرمشان عاشق شدن بود + عکس

عروس و داماد عاشق مقتول

اعدام شدن عروس و داماد

قتل عروس و داماد عاشق عروس و داماد عاشق مقتول عروس و داماد عاشق کشته شدند.

دختر و پسر عاشقی که با مخالفت پدر و مادر خویش مواجه شدند و خودسرانه عروسی کردند ، اینکار باعث شد تا پدر و مادر عروس آنها را به قتل برسانند. در ادامه ا بیا تو تفریح همراه شوید تا در مورد این خبر و اخبار بیشتر بخوانید

عروس و داماد عاشق مقتول

عروس و دامادی که پس از مخالفت پدر و مادر ر ریش سفیدان به قتل رسیدند

دختر و پسر عاشقی که با مخالفت پدر و مادر خویش مواجه شدند و خودسرانه عروسی کردند ، اینکار باعث شد ریش سفیدان ده آنها را به قتل برسانند.

موضوع قتل «حسنی و هادی» زمانی به پلیس گزارش شد که تعدادی از دوستانشان از ناپدید شدن ناگهانی آنها نگران شده و با پلیس تماس گرفته بودند. با شروع و آغاز تحقیق و برسی برای یافتن ردپایی از زوج گمشده، مأموران رد خونی را جلوی خانه عروس و داماد پیدا کردند و به این ترتیب پرونده در دستور کار تیم جنایی قرار گرفت. سرانجام ۹ مظنون دستگیر شدند که بیشتر آنها از بستگان نزدیک زوج جوان بودند.

اعدام شدن عروس و داماد

عروس و داماد عاشق مقتول

عروس و داماد عاشق کشته شدند

در ادامه مشخص شد ریش سفیدان محلی با شکایت خانواده این زوج، آنها را در دادگاهی محلی محاکمه و به اعدام محکوم کرده بودند و جسد آنها برای پنهان ماندن جنایت به گورستانی دورافتاده انتقال یافته بود.

با افشای راز این جنایت هولناک سه نفر از متهمان با انتقال به گورستان، محل دفن قربانیان را نشان دادند و پس از نبش قبر، اجساد برای کالبدشکافی به پزشکی قانونی فرستاده شد.

درحال حاضر تحقیقات تخصصی از جنایتکاران و ریش سفیدان ادامه دارد.

عروس و داماد عاشق مقتول

منبع: تاپناز


جهت اطلاع از آخرین تغییرات وب سایت نازترین در خبرنامه وبلاگ ثبت نام کنید:
نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه:شنبه 11 آذر 1396