عجیب ترین وصیت نامه هایدنیا و جهان (عکس)


عجیب ترین وصیت نامه هایدنیا و جهان (عکس) به گزارش ایران ناز وصیت نامه سندی است قانونی که به موجب آن موصی فرد یا افرادی را مسئول اموال یا دارایی های خویش پس از مرگ می کند. وصیت از ریشه «وَصِیَ» است و «أرض واصیه» یعنی زمینی که از گیاهِ به هم متصل سراسر پوشیده است. ...نوشته عجیب ترین وصیت نامه هایدنیا و جهان (عکس) اولین بار در بیا تو تفریح. پدیدار شد.]]>

عجیب ترین وصیت نامه هایدنیا و جهان (عکس)

هلمسلی، یکی از میلیاردرهای معروف آمریکایی قبل از مرگش در سن ۸۷ سالگی برای سگ خود، ترابل، ۱۲ میلیون دلار ارث باقی گذاشت تا این سگ بتواند تا آخر عمر به زنگی اشرافی خود ادامه بدهد. اما جالب و دیدنی اینجاست که این زن میلیاردر در مورد نوه های خود این قدر دست و دل باز نبوده است. ایران ناز  وی دو تن از آن ها را از ارث محروم کرده و برای دو نوهٔ دیگرش تنها ۵ میلیون دلار ارث گذاشته است، آن هم به شرط اینکه حداقل یک بار در سال به قبر پدر خود (تن ها فرزند هلمسلی) سر بزنند. او همچنین وصیت کرده که پس از مرگ ترابل، جسد او را در کنار قبر خودش دفن کنند.

۶- ۳۳۰ هزار پوند برای همسر به شرط اینکه هر روز یک نخ سیگار مصرف کند

عجیب ترین وصیت نامه هایدنیا و جهان (عکس)

همسر برات هرگز اجازه نمی داد که شوهرش سیگار مصرف کند، او هم به تلافی این کار همسرش، وصیت کرد که ۳۳۰ هزار پوند به همسرش برسد به شرط اینکه او هر روز یک نخ سیگار مصرف کند.

۵- وقف همهٔ دارایی برای ساخت یک کتابخانه ضد زن

عجیب ترین وصیت نامه هایدنیا و جهان (عکس)

ایوا زینک به قدری از زنان متنفر بود که قبل از مرگش در سال ۱۹۳۰، وصیت کرد که تمام دارایی اش وقف ساخت کتابخانه ای شود که در آن کتاب های هیچ یک از نویسندگان، ناشران و مترجمان زن وجود نداشته باشد، تمام کارکنان مرد باشند و بر سر در آن عبارت «ورود زن ها ممنوع» نوشته شود. اما یکی از دختران زینک مانع از اجرای این وصیت پدرش شد.

۴- همه ثروت برای همسر به شرط اینکه مجدداً ازدواج کند

عجیب ترین وصیت نامه هایدنیا و جهان (عکس)

در سال ۱۸۴۱ هنریچ هین یک شاعر آلمانی با اوژنی میرات ازدواج کرد و در وصیت نامه خود تمام ثروت و دارایی اش را از آن همسرش کرد به این شرط که پس از مرگ هین، او دوباره ازدواج کند.وقتی از او پرسیدند که چرا چنین شرطی گذاشتی جواب داد:«در این صورت حداقل یک مرد از مرگ من افسوس خواهد خورد». هین در سال ۱۸۵۶ فوت کرد.

۳- سوزاندن جنازه و فرستادن خاکستر آن به فضا

عجیب ترین وصیت نامه هایدنیا و جهان (عکس)

رادنبری، خالق مجموعه تلویزیونی «استار ترک»، به قدری داستان های علمی تخیلی و فضا نوردی را دوست داشت که وصیت کرد پس از مرگش جسد او سوزانده شود و خاکستر آن به فضا فرستاده و در آنجا پراکنده شود. در سال ۱۹۹۷ آرزوی او بر آورده شد و خاکستر او با یک ماهواره اسپانیایی به فضا فرستاده و در آنجا پخش شد.

۲- هر روز یک شاخه گل برای همسر

عجیب ترین وصیت نامه هایدنیا و جهان (عکس)

جک بنی و ساید مارکس عاشقانه یکدیگر را دوست داشتند، اما پس از ۴۸ سال زندگی مشترک، جک در سال ۱۹۷۴ فوت کرد. جک پیش از مرگش با یکی از گل فروشی های محل سکونت خود به توافق رسیده بود تا او پس از مرگ جک، هر روز یک شاخه گل رز قرمز برای همسرش ببرد.

۱- اهدا دستگاه تنظیم کننده ضربان قلب به یک سگ

عجیب ترین وصیت نامه هایدنیا و جهان (عکس)

دوروتی ادوارد قبل از مرگش وصیت کرد که دستگاه تنطیم کننده ضربان قلب او را به یک سگ اهدا کنند. پس از مرگ دوروتی، خانوادهٔ او به وصیتش عمل کردند. این دستگاه از داخل بدن او برداشته شد و تحت اختیار دانشکده دام پزشکی جورجیا قرار گرفت تا آن را به یک سگ اهدا کنند. آن ها نیز این دستگاه را درون بدن سگی به نام سانشاین که از ناراحتی قلبی رنج می برد، کار گذاشتند.

عجیب ترین وصیت نامه هایدنیا و جهان (عکس)

جالب و خواندنی


جهت اطلاع از آخرین تغییرات وب سایت نازترین در خبرنامه وبلاگ ثبت نام کنید:
نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه:شنبه 18 آذر 1396