دختران جذابی که لئوناردو دی کاپریو با آن ها رابطه داشته


دختران جذابی که لئوناردو دی کاپریو با آن ها رابطه داشته دختران جذابی که لئوناردو دی کاپریو با آن ها رابطه داشته  تعداد زیادی از دختران با دی کاپریو وارد رابطه شده اند، این بازیگر هیچ گاه ازدواج نکرده است و مدام به دختران مخلفی وارد رابطه می‌شود.لئوناردو دی کاپریو بی شک یکی از بااستعداترین، ...نوشته دختران جذابی که لئوناردو دی کاپریو با آن ها رابطه داشته اولین بار در بیا تو تفریح. پدیدار شد.]]>

دختران جذابی که لئوناردو دی کاپریو با آن ها رابطه داشتهدختران جذابی که لئوناردو دی کاپریو با آن ها رابطه داشته

لئوناردو دی کاپریو و ژولیت لوییس درسال ۱۹۹۳ و هنگام بازی در فیلم «چه چیزی گیلبرت گریپ را اذیت میدهد؟» «What is Eating Gilbert Grape» باهم آشنا شدند. از سخنان ژولیت لوییس چنین برمی آید که انها تنها دوست بوده اند. وی دراین باره گفته است فقط هر چند وقت یک‌بار لئو را می‌دیدم،

بامزه است که تجربیاتی مشترک با افرادی اینچنین داشته باشی- به این شبیه بود که باهم به یک سفر تفریحی رفته باشیم یا باهم در دبیرستان بوده باشیم، مانند این‌که باهم بزرگ و عظیم شده باشیم”.

۸- ارین هیثرتون

دختران جذابی که لئوناردو دی کاپریو با آن ها رابطه داشته

لئوناردو دی کاپریو از سال ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۲ برای حدود یکسال با ارین هیثرتون، یکی از مدلهای مشهور ویکتوریا سیکرت وارد رابطه شد. به گفته بعضی رسانه ها این دو به علت برنامه های کاری شلوغ خود و وقت کمی که برای باهم گذراندن داشتند از هم جدا شدند. بعد از این‌که این دو بطور رسمی جداییشان را اعلام کردند، دی کاپریو برای مدت های کوتاهی با بعضی دیگر از مدلهای مشهور قرار دیدار می گذاشت.

۷- بلیک لایولی

دختران جذابی که لئوناردو دی کاپریو با آن ها رابطه داشته

لئوناردو دی کاپریو درسال ۲۰۱۱ به مدت ۵ ماه با بلیک لایولی رابطه داشت. این دو بارها در کن فرانسه در حال خوشگذرانی بر روی قایق تقریحی، در پورتوفینو ایتالیا در حال قدم زدن ودر نیویورک سیتی در حال دوچرخه سواری دیده شدند. بعضی از منابع ادعا کرده اند که رابطه این دو برخلاف میل لایولی، توسط دی کاپریو به پایان رسیده و بعضی دیگر نیز می‌گویند که او برای پیوستن به رایان رینولدز رابطه اش با دی کاپریو را بهم زده است.

۶- ژیزل بوندشن

دختران جذابی که لئوناردو دی کاپریو با آن ها رابطه داشته

لئوناردو دی کاپریو و ژیزل بوندشن بین سال های ۲۰۰۰ تا ۲۰۰۵ باهم رابطه نزدیکی داشتند. به گفته بعضی رسانه ها رابطه این دو بعد از این‌که لئوناردو دریک مهمانی بیش از حد با سیِنا میلر گرم گرفته بود به پایان رسید. بعضی دیگر نیز ادعا کرده اند که بعد از یک جدایی موقت، بوندشن حاضر شد که رابطه اش با دی کاپریو را از سر بگیرد اما دی کاپریو همان‌ گونه به خیره سری های خود ادامه می داد.

۵- بیجو فیلیپس

دختران جذابی که لئوناردو دی کاپریو با آن ها رابطه داشته

شایعاتی مبنی بر رابطه لئوناردو دی کاپریو و بیجو فیلیپس درسال ۱۹۹۸ به گوش میرسید. بیجو تایید کرده بود که دی کاپریو در بدست آوردن نخستین نقش سینمایی خود در فیلم «سفید و سیاه» «Black and White» کمک زیادی کرده است. بر اساس گزارش های رسانه ها در آن زمان دی کاپریو با کارگردان فیلم تماس گرفته و از وی خواسته بود که دریک کافه که بیجو در آن مشغول به کار بود حاضر شود تا او را دیده ودر صورت تمایل او را برای فیلم خود استخدام نماید.

۴- بار رافائلی

لئوناردو دی کاپریو و بار رافائلی در نوامبر ۲۰۰۵ دریک مهمانی در لاس وگاس باهم آشنا شده و تا سال ۲۰۱۱ باهم در تماس بودند. رابطه این دو فراز و فرودهای زیادی داشته و چند بار قهرهایی بین این دو پیش آمد که به گفته رسانه ها در همین مدت های کوتاه نیز دی کاپریو با زنان دیگر وارد رابطه می شد.

بر اساس شایعات رسانه ها با دور شدن حرفه های این دو از هم و شلوغ شدن برنامه های کاری، دی کاپریو و رافائلی از هم جدا شدند. بعضی دیگر از رسانه ها نیز ادعا میکنند که از طرف دوستان و خانواده دی کاپریو فشار زیادی وی وارد می شد تا بیشتر به رافائلی بها داده و به او وفادار بماند.

دختران جذابی که لئوناردو دی کاپریو با آن ها رابطه داشته۳- کلر دینز

دختران جذابی که لئوناردو دی کاپریو با آن ها رابطه داشته

گرچه هیچ کدام از دو طرف هیچوقت رابطه خودرا تایید نکردند اما شایعاتی در مورد رابطه این دو بین سال های ۱۹۹۵ تا ۱۹۹۶ وجود داشت بعد از این‌که این دو در فیلم «رومئو و ژولیت» «Romeo + Juliet» همبازی شده بودند.

۲- بریجت هال

دختران جذابی که لئوناردو دی کاپریو با آن ها رابطه داشته

بعضی از رسانه ها درسال ۱۹۹۴ ادعا کردند که دی کاپریو با بریجت هال، مدل مشهور آن زمان رابطه ی عاشقانه ای را شروع کرده است. گفته شد که این نخستین رابطه عاشقانه بریجت هال بوده و از میزان علاقه و عشق ورزی دی کاپریو نسبت بخود متعجب شده بود. البته دینز شدیداً رابطه خود با دی کاپریو را رد کرده بود،

هرچند خبرهایی مبنی بر دیده شدن این دو باهم در مناطق گوناگونی در نیویورک مخابره شد که نشان می داد رابطه انها برخلاف گفته های دینز تا حدود زیادی جدی و واقعی بوده است.

۱-کیت ماس

دختران جذابی که لئوناردو دی کاپریو با آن ها رابطه داشته

در اسل ۱۹۹۴ شایعه شد که لئوناردو دی کاپریو مدت کوتاهی با کیت ماس وارد رابطه شده است. رابطه این دو مدت کوتاهی پس از این‌که دی کاپریو و بریجت هال از هم جدا شدند شروع شده بود. گرچه مدارکی غیر قابل انکار در مورد رابطه این دو وجود داشت اما هیچ کدام از طرفین چنین رابطه ای را تایید نکردند.

اخبار سینما


جهت اطلاع از آخرین تغییرات وب سایت نازترین در خبرنامه وبلاگ ثبت نام کنید:
نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه:جمعه 22 دی 1396