زنی که با عشق خوردن غذاهای لاکچری فوت کرد


  زنی که با عشق خوردن غذاهای لاکچری فوت کرد زنی که غذای گران ارزش و قیمت را میخورد نمی‌دانست که درون آن باکتری هایی وجود دارند که بدن او را میخورند و او را می‌کشند. مرگ دلخراش با خوردن غذای لاکچری صدف که جزو مواد خوراکی لاکچری به شمار می‌رود جان یک زن را گرفت. این ...نوشته زنی که با عشق خوردن غذاهای لاکچری فوت کرد اولین بار در بیا تو تفریح. پدیدار شد.]]>

 

این زن با خوردن غذای لاکچری جان خود را از دست داد

زنی که با عشق خوردن غذاهای لاکچری فوت کرد

زنی که غذای گران ارزش و قیمت را میخورد نمی‌دانست که درون آن باکتری هایی وجود دارند که بدن او را میخورند و او را می‌کشند.

مرگ دلخراش با خوردن غذای لاکچری

صدف که جزو مواد خوراکی لاکچری به شمار می‌رود جان یک زن را گرفت. این زن آمریکایی ۵۵ ساله به اسم /جانت لیبلانس/ در سفری که به لوییزیانا داشت پس از خوردن صدف خام به یک بیماری ترسناک دچار شد.

این زن با خوردن غذای لاکچری جان خود را از دست داد

غذای لاکچری جانت بی خبر و اخبار از آنکه چه میهمانان ناخوانده ای در صدف های خام در انتظار او هستند انها را خورد و این شروع یک مرگ بتدریج دردآور بود.به گزارش پارس ناز درون صدف ها مملو از باکتری‎ های گوشتخواری بود که حالات جانت را در عرض ۴۸ ساعت دگرگون کرد و زن نگون اقبال پس از گذراندن لحظاتی دردآور جان خودرا از دست داد.

این زن با خوردن غذای لاکچری جان خود را از دست داد

دوستان جانت در حال حاضر مشغول اطلاع رسانی درمورد این بیماری هستند و هشدارهایی درمورد مصرف نکردن جانداران دریایی به صورت خام میدهند. انها همینطور به خطر ورود باکتری گوشتخوار از طریق زخم های روی بدن درصورت ورود به آب های آلوده اشاره کرده اند.

این زن با خوردن غذای لاکچری جان خود را از دست داد

این زن با خوردن غذای لاکچری جان خودرا از دست داد ،خوردن غذای لوکس،غذای صدفی،مرگ به دلیل خوردن صدف،باکتری های گوشت خوار،مرگ زن جوان با غذا


جهت اطلاع از آخرین تغییرات وب سایت نازترین در خبرنامه وبلاگ ثبت نام کنید:
نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه:یک شنبه 1 بهمن 1396