اپل در پی جبران کاهش تقاضای آیفون در کشور چین است


 بر اساس تحلیل‌های مینگ چی کو، تحلیل‌گر مشهور KGI، تقاضای ضعیف‌تر از حد انتظار آیفون ۱۰ (آیفون X) در کشور چین تحلیل‌گران را ناچار کرده تا پیش‌بینی‌های خود از فروش این محصول برای نیمه‌ی اول ۲۰۱۸ را کاهش دهند؛ اما انتظار می‌رود مدل‌های بعدی آیفون با صفحه نمایش بزرگ و عظیم‌تر سبب افزایش فروش سالانه‌ی اپل در سراسر جهان ...نوشته اپل در پی جبران کاهش تقاضای آیفون در کشور چین است اولین بار در بیا تو تفریح. پدیدار شد.]]>
اپل در پی جبران کاهش تقاضای آیفون در کشور چین است

 بر اساس تحلیل‌های مینگ چی کو، تحلیل‌گر مشهور KGI، تقاضای ضعیف‌تر از حد انتظار آیفون ۱۰ (آیفون X) در کشور چین تحلیل‌گران را ناچار کرده تا پیش‌بینی‌های خود از فروش این محصول برای نیمه‌ی اول ۲۰۱۸ را کاهش دهند؛ اما انتظار می‌رود مدل‌های بعدی آیفون با صفحه نمایش بزرگ و عظیم‌تر سبب افزایش فروش سالانه‌ی اپل در سراسر جهان شوند. کو می‌گوید:

در پیش‌بینی‌های خود از فروش آیفون ۱۰ در سه‌ماهه‌ی اول و دوم سال ۲۰۱۸ تجدید نظر کرده‌ایم؛ پیش‌بینی‌های جدید از فروش آیفون ۱۰ برای سه‌ماهه‌ی اول سال، ۱۸ میلیون دستگاه و سه‌ماهه‌ی دوم ۱۳ میلیون دستگاه است. این ارقام نسبت‌ به پیش‌بینی‌های قبلی که ۲۰-۳۰ میلیون دستگاه برای سه‌ماهه‌ی اول و ۱۵-۲۰ میلیون دستگاه برای سه‌ماهه‌ی دوم بود کاهش قابل توجهی نشان می‌دهد. انتظار داریم تا فروش آیفون ۱۰ تا نیمه‌ی سال ۲۰۱۸ در نهایت به ۶۲ میلیون دستگاه برسد که این تعداد کم‌تر از پیش‌بینی‌های پیشین مبنی بر ۸۰ میلیون دستگاه است. همچنین پیش‌بینی می‌شود فروش آیفون ۱۰ از این تاریخ به بعد متوقف شود یا به‌شدت کاهش پیدا کند.

دو دلیل اصلی برای تقاضای ضعیف‌تر از حد انتظار آیفون ۱۰ آورده شده است؛ اول از همه، از سه‌ماهه‌ی چهارم سال ۲۰۱۷ به بعد مشتریان تمایل پیدا کرده‌اند که مدت زمان بیشتری از گوشی‌های هوشمند پیشین خود استفاده کنند و این موضوع سبب افزایش مدت زمان چرخه تعویض گوشی‌های هوشمند شده است؛ مدت زمان انتظار برای جایگزینی یک گوشی در سه‌ماهه‌ی چهارم سال ۲۰۱۶ برابر با ۱۴ تا ۱۶ ماه بود اما این زمان به ۲۴ و ۲۶ ماه افزایش پیدا کرده است. به نظر می‌رسد سازندگان چینی گوشی هوشمند کاهش فروش را از نیمه‌ی دوم سال گذشته پیش‌بینی کرده بودند.

جهت اطلاع از آخرین تغییرات وب سایت نازترین در خبرنامه وبلاگ ثبت نام کنید:
نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه:یک شنبه 1 بهمن 1396