بهترین‌های جهان در نمایشگاه خودرو و ماشینی دیترویت ۲۰۱۸


بهترین‌های جهان در نمایشگاه خودرو و ماشینی دیترویت ۲۰۱۸ ۶۶۴۳۹۲ ۳۹۶۸  بازدید برترین ها – ترجمه از محمد کاملان: نمایشگاه دیترویت که در ابتدای سال‌ میلادی برگزار می‌شود یکی از بزرگ و عظیمترین آوردگاه‌های سلاطین خودرو و ماشینسازی است. در دیترویت ۲۰۱۸ نیز بزرگ و عظیمان خودرو و ماشینسازی هرچه در آستین داشته‌اند را رو کرده‌اند تا برای رقبا شاخه‌وشانه بکشند. با این حساب خالی ...نوشته بهترین‌های جهان در نمایشگاه خودرو و ماشینی دیترویت ۲۰۱۸ اولین بار در بیا تو تفریح. پدیدار شد.]]>

بهترین‌های جهان در نمایشگاه خودرو و ماشینی دیترویت ۲۰۱۸

۶۶۴۳۹۲

۳۹۶۸  بازدید

برترین ها – ترجمه از محمد کاملان: نمایشگاه دیترویت که در ابتدای سال‌ میلادی برگزار می‌شود یکی از بزرگ و عظیمترین آوردگاه‌های سلاطین خودرو و ماشینسازی است. در دیترویت ۲۰۱۸ نیز بزرگ و عظیمان خودرو و ماشینسازی هرچه در آستین داشته‌اند را رو کرده‌اند تا برای رقبا شاخه‌وشانه بکشند. با این حساب خالی از لطف نیست اگر در ادامه با هم نگاهی به بهترین خودرو و ماشینهایی داشته باشیم که در دیترویت ۲۰۱۸ رونمایی شده‌اند.

شورولت سیلورادو ۱۵۰۰ مدل ۲۰۱۹

 رام ۱۵۰۰ مدل ۲۰۱۹

 فورد رنجر ۲۰۱۹

 بهترین‌ خودورهای رونمایی شده در نمایشگاه دیترویت ۲۰۱۸

در این خودرو و ماشین شاهد حضور یک موتور ۲.۳ لیتری چهارسیلندر از نوع توربوشارژ هستیم، قسمت و بخش کابین فورد رنجر ۲۰۱۹ نیز بسته به سفارش خریدار در مدل‌های مختلفی قابل انتخاب است. فورد در حین رونمایی رنجر ۲۰۱۹ مدعی شد که این خودرو و ماشین بازدهی بسیار خوبی را در برابر سوختی که می‌سوزاند به دنبال دارد. متأسفانه فورد در دیترویت ۲۰۱۸ جزئیات بیشتری از رنجر ۲۰۱۹ را مطرح نکرد اما انتظار می‌رود این خودرو و ماشین تا بهار آینده روانه خیابان‌ها شود.


فورد ماستانگ بولیت مدل ۲۰۱۹

 بهترین‌ خودورهای نمایشگاه دیترویت ۲۰۱۸

اگر به فیلم‌های سینمایی قدیمی علاقه داشته باشید به احتمال زیاد نام بولیت (Bullit)، برای شما تداعی فیلمی با همین نام با بازی هنرپیشه جاودانه سینما، استیو مک‌کویین را خواهد کرد. این خودرو و ماشین با الهام از نسخه قدیمی ماستانگ بولیت ساخته شده است و در دو رنگ مشکی و سبز تیره راهی بازار خواهد شد. یک موتور ۵ لیتری از نوع V8 را در ماستانگ بولیت ۲۰۱۹ شاهد هستیم. این موتور ۴۷۵ اسب‌بخار نیرو دارد و به سرعتی حدود ۲۶۲ کیلومتر در ساعت دست‌ پیدا می‌کند.


تویوتا آوالون مدل ۲۰۱۹

 بهترین‌ خودورهای نمایشگاه دیترویت ۲۰۱۸

در تویوتا آوالون مدل ۲۰۱۹ با یک سدان بزرگ و عظیم طرف هستیم که تا دندان به فناوری‌های روزدنیا و جهان مجهز شده است، در بین این فناوری‌ها می‌توان به پشتیبانی از اپل‌ کارپلی و صفحه‌نمایش ۹ اینچی اشاره کرد. تویوتا برای این خودرو و ماشین از یک موتور ۳.۵ لیتری از نوع V6 کمک گرفته است، اما خریداران می‌توانند نسخه هیبریدی آوالون ۲۰۱۹ را نیز سفارش دهند.


مرسدس جی کلاس مدل ۲۰۱۹

 بهترین‌ خودورهای رونمایی شده در نمایشگاه دیترویت ۲۰۱۸

مرسدس بنز نمایشی عالی از رونمایی خودرو و ماشینی جی کلاس خود در دیترویت ۲۰۱۸ داشت، این خودرو و ماشین از چاله‌های آب با عمق حدود ۷۰ سانت عبور کند و دید بسیار خوبی را در اختیار راننده قرار می‌دهد. در مدل ۲۰۱۹ جی کلاس از سامانه سیستم تعلیق بهینه‌شده و دستیار هوشمند رانندگی کمک گرفته شده است و در این خودرو و ماشین شاهد حضور موتور دوگانه توربو ۴ لیتری از نوع V8 هستیم. این موتور ۴۱۶ اسب‌بخار نیرو را در اختیار راننده قرار می‌دهد.


جیپ چروکی مدل ۲۰۱۹

 بهترین‌ خودورهای نمایشگاه دیترویت ۲۰۱۸

جیپ در مدل ۲۰۱۹ جیپ چروکی قسمت و بخش جلوپنجره را تغییر داده و این خودرو و ماشین ظاهری پیدا کرده است که اصالت طراحی مدل‌های اول چروکی را بیشتر در ذهن تداعی می‌کند. در چروکی ۲۰۱۹ با یک موتور ۲ لیتر توربوشارژ باچهار سیلندر سروکار داریم.


مدل آزمایشی آکورا RDX

 بهترین‌ خودورهای نمایشگاه دیترویت ۲۰۱۸

دیترویت ۲۰۱۸ میزبان مدل آزمایشی (پروتوتایپ)، آکورا RDX است. انتظار می‌رود چیزی که در این مدل با آن طرف هستیم شباهت‌های زیادی به نسخه‌نهایی خودرو و ماشین داشته باشد. گفته می‌شود که این کراس اوور لاکچری حدود ۵ سرنشین را در خود جای می‌دهد و طراحی جدید و فناوری‌های روزدنیا و جهان را در مدل آزمایشی اکورا RDX شاهد هستیم.


فورد اج اس‌تی مدل ۲۰۱۹

 بهترین‌ خودورهای رونمایی شده در نمایشگاه دیترویت ۲۰۱۸

فورد برای رونمایی مدل ۲۰۱۹ فورد اج اس‌تی عجله داشت و این خودرو و ماشین قبل از دیترویت ۲۰۱۸ آفتابی شد. این خودرو و ماشین اولین کراس‌اوور فورد است که شاهد اعمال بهینه‌سازی‌های فنی در آن هستیم. طراحی منحصر به‌فرد جلو پنجره، سامانه سیستم تعلیق ارتقا یافته به همراه موتور ۲.۷ لیتری اکو بوست (Eco Boost)، از نوع V6 را می‌توان از بهینه‌سازی‌های جدید فورد در اج اس‌تی مدل ۲۰۱۹ دانست.


خودرو و ماشینی مفهومی لکسوس LF-1 Limitless

 بهترین‌ خودورهای رونمایی شده در نمایشگاه دیترویت ۲۰۱۸

در اولین نگاه به خودرو و ماشینی خودرو و ماشینی مفهومی لکسوس LF01 Limitless می‌توان به راحتی متوجه شد که این خودرو و ماشین قرار است پرچمدار کراس‌اوورهای لاکچری لکسوس باشد. در حال حاضر اطلاعات زیادی از این خودرو و ماشین به بیرون درز پیدا نکرده است اما کاملاً مشخص است که لکسوس برنامه‌های زیادی برای لکسوس LF-1 Limitless در سر دارد.


آئودی A7 مدل ۲۰۱۹

 بهترین‌ خودورهای رونمایی شده در نمایشگاه دیترویت ۲۰۱۸

این خودرو و ماشین نیز یکی دیگر از خودورهایی بود که در دیترویت ۲۰۱۸ در کنار مدل‌های ۲۰۱۹ سدان آئودی A8 و آئودی R8 اسپرت رونمایی شد. آئودی A7 هنوز رسما راهی خیابان‌ها نشده تا بتوان در خصوص کیفیت رانندگی این خودرو و ماشین اظهار نظر کرد اما کاملاً مشخص است که با یکی از خودرو و ماشینهای مطرح آئودی طرف خواهیم بود.


مدل مفهومی اینفینیتی Q Inspiration

 بهترین‌ خودورهای رونمایی شده در نمایشگاه دیترویت ۲۰۱۸

در اولین نگاه به این خودرو و ماشینی مفهومی می‌توان متوجه شد که اینفینیتی برنامه‌های زیادی برای آینده سدان‌های خود در نظر دارد. مدل نهایی اینفینیتی Q Inspiration با توجه به چیزی که در دیترویت ۲۰۱۸ دیدیم به احتمال زیاد ظاهری لاکچری و اشرافی خواهد داشت و انتظار داریم در این خودرو و ماشین شاهد خلاقیت اینفینیتی برای سامانه سیستم انتقال نیرو به چرخ‌ها باشیم.


مدل مفهومی نیسان ایکس‌موشن

 بهترین‌ خودورهای رونمایی شده در نمایشگاه دیترویت ۲۰۱۸

این خودرو و ماشین حکایت از زبان طراحی نیسان برای طراحی کراس‌اوورها و شاسی‌بلند‌های بعدی این شرکت دارد. و با این حساب می‌توان بیان داشت و گفت مدل مفهومی نیسان ایکس‌‌موشن آینده کراس‌اوورها و شاسی‌بلند‌های نیسان را در ذهن تداعی می‌کند.


بی‌ام‌و X2 مدل ۲۰۱۸

 بهترین‌ خودورهای رونمایی شده در نمایشگاه دیترویت ۲۰۱۸

بی‌ام‌و بروزترین و جدیدترین و کوچک‌ترین کراس‌اوور خود را در دیترویت ۲۰۱۸ رونمایی کرد، این خودرو و ماشین ظاهری جذاب و جوان‌پسند دارد و مشتریان خاص و مخصوص خود را دارد چرا که رونمایی بی‌ام‌و X7 در سال آینده احتمال دارد از رونق بی‌ام‌و X2 مدل ۲۰۱۸ کم کند.


هیوندای ولستر اِن مدل ۲۰۱۹

 بهترین‌ خودورهای رونمایی شده در نمایشگاه دیترویت ۲۰۱۸

هیوندای حساب دست پر به نمایشگاه دیترویت ۲۰۱۸ آمده و به جای یک نسخه از خودرو و ماشینی هیوندای ولستر، شاهد حضور سه نسخه از این خودرو و ماشین هستیم. هیوندای ولستر N به یک موتور توربو با ۴ تا ۶ دنده مجهز است و ۲۷۵ اسب‌بخار نیرو دارد.

فناوری اطلاعات


جهت اطلاع از آخرین تغییرات وب سایت نازترین در خبرنامه وبلاگ ثبت نام کنید:
نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه:یک شنبه 1 بهمن 1396