نگاهی به زندگی دختر کوتاه قد ۶۰ سانتی متری


نگاهی به زندگی دختر کوتاه قد ۶۰ سانتی متری  کوتاه قد بودن در موارد شدید می‌تواند منجر به ایجاد مشکلات جسمی شود و زندگی رابا سختی هایی همراه کند. «جورجیا رانکین» دخترجوانی است که مشکل دیسپلازی اسکلتی در او رشد استخوان ها را از همان دوران کودکی اش دجار مشکل کرده است به طوری‌که او دراین ...نوشته نگاهی به زندگی دختر کوتاه قد ۶۰ سانتی متری اولین بار در بیا تو تفریح. پدیدار شد.]]>

نگاهی به زندگی دختر کوتاه قد 60 سانتی متریتصاویر و عکس جورجینا کوچک‌ ترین زن انگلستان با ۶۰ سانتی متر قد

مشکل دردناک کوچک‌ترین زن و دیسپلازی اسکلتی

دیسپلازی اسکلتی عامل نابهنجاری هایی است که تحت عنوان کوتولگی «Dwarfism»، بیماری استخوان شکننده «Brittle Bone Desease» و شروبیزم «Cherubism» شناخته می‌شوند.بیش از ۳۵۰ نوع نابهنجاری اسکلتی وجود دارند که بعنوان دیسپلازی طبقه بندی میشوند.

این دیسپلازی ها در اثر جهش ژنتیکی به وجود می‌آیند و احتمال شناسایی انها در دوران جنینی یا شیرخواری وجوددارد.در حالت ایستاده او کوتاه تر از یک کودک ۲ ساله است و قد دقیق او در حال حاضر ۲ فوت برابر ۶۰ سانتی متر است.

علاوه بر کوتاهی قد مشکل نادر «جورجینا» موجب دردهای شدیدی در تمامی بدن او شده که گاهی به گفته ی خود موجب گریه ی او می‌شود .کوچک تری دختر بریتانیا می‌گوید :از زمانی که از خواب بیدار می‌شوم تا لحظه ای که به خواب بروم این درد با من همراه است اما گاهی به حدی شدید می‌شود که دیگر می‌توانم تحمل کنم و اشک می ریزم.

نگاهی به زندگی دختر کوتاه قد 60 سانتی متری

دیسپلازی اسکلتی،دختر ۶۰ سانتی،دختر کوتاه قد در جهان،کوتاه ترین دختر جهان

نگاهی به زندگی دختر کوتاه قد 60 سانتی متری

او در بیان داشت و گفت و گو با میرر بیان داشت و گفت :این مشکل بزرگ و عظیمی است در زندگی من که هرگز نمی‌توانم از او رهایی یابم اما تنها کوتاهی قد نیست که مرا درگیر کرده بلکه دردهای استخوانی به واسطه بیماری ام گاهی موجب میشود تا کوتاهی قدم را فراموش کنم اما با تمام این شرایط سعی می‌کنم لبخند داشته باشم .

“جورجینا ” در ۱۳ سالگی برای کاهش درد تحت عمل جراحی پیچیده ای قرار گرفت اما تاثیری نداشت . خانواده برای او او ویلچر مخصوصی به ارزش و قیمت ۱۸٫۰۰۰ پوند تهیه کردند تا او برای انجام کارهایش نیازی به دیگران نداشته باشد

نگاهی به زندگی دختر کوتاه قد 60 سانتی متری

نگاهی به زندگی دختر کوتاه قد ۶۰ سانتی متری ،دختر قد کوتاه،دختر با قد کوتاه

جالب و خواندنی


جهت اطلاع از آخرین تغییرات وب سایت نازترین در خبرنامه وبلاگ ثبت نام کنید:
نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه:جمعه 6 بهمن 1396