خبر ممنوعیت ارسال پیامک خیلی باحال انبوه از ساعت ۲۲ تا ۸


با وجود اختلال‌های مکرر پیامک‌های انبوه همراه اول در طول روز، این اپراتور در توضیحات ارسالی تأکید کرد ارسال پیامک خیلی باحال انبوه از ساعت ۲۲ شب تا ساعت ۸ صبح روز بعد ممنوع است.

با وجود اختلال‌های مکرر پیامک‌های انبوه همراه اول در طول روز، این اپراتور در توضیحات ارسالی تأکید کرد ارسال پیامک خیلی باحال انبوه از ساعت ۲۲ شب تا ساعت ۸ صبح روز بعد ممنوع است.

 پیرو خبر و اخبار منتشر شده با عنوان «قطعی پیامک‌های انبوه همراه اول همزمان با رویدادهای خاص/ اپراتور مورد نظر در دسترس نمی‌باشد!»، همراه اول توضیحاتی را به خبرگزاری ارسال کرده است.

در نامه ارسال شده از سوی همراه اول آمده است:

طی چند روز گذشته در مورد سرویس پیامک‌های انبوه شرکت ارتباطات سیار ایران، سلسله مطالبی در آن خبرگزاری درج شده است که توضیحات زیر ضروری به نظر می‌رسد:

در ماه جاری همانطور که در اطلاعیه رسمی این شرکت (که در آن خبرگزاری نیز منتشر شده) آمده است فقط یک مورد قطعی سرویس ارسال پیامک خیلی باحال انبوه در شبکه همراه اول رخ داده که از ساعت 15 و 41 دقیقه دوشنبه 6 آبان‌ماه 92 شروع و آغاز و در ساعت 18 و 10 دقیقه همان روز برطرف شده است؛ علت آن، بروز مشکل در منابع تغذیه تجهیزات ارسال پیامک خیلی باحال انبوه بوده است.

در یکی از گزارش‌های آن خبرگزاری به این نکته اشاره شده که «مدتی است که در زمان وقوع رویدادهای خاص و مخصوص پیامک‌های انبوه به مقصد مشترکان همراه اول به مقصد نمی‌رسد. مذاکرات ژنو، جلسه رأی اعتماد به 3 وزیر پیشنهادی و نشست خبری سخنگوی قوه قضائیه، رویدادهایی بوده که به محض شروع و آغاز، پیامک‌های انبوه همراه اول قطع و به محض پایان بار دیگر برقرار شده‌اند»؛ چنین اتفاقی در سرویس پیامک خیلی باحال انبوه همراه اول برای سه مصداق ذکر شده، رخ نداده است.

در ادامه، در ساعت 19:02 سه‌شنبه 7 آبان‌ماه 92، آن خبرگزاری با تیتر «ادامه سریال قطعی‌های مکرر پیامک خیلی باحال انبوه همراه اول» به اطلاع‌رسانی داخلی این شرکت به شرکت‌های پیمانکار ارائه سرویس پیامک خیلی باحال انبوه استناد کرده که از ساعت 23 تا 1 بامداد به خاطر اعمال تغییرات سیستمی، احتمال بروز اختلال در ارسال و دریافت پیامک خیلی باحال انبوه وجود دارد؛ در این مورد یادآوری می‌شود که اصولاً در شبکه همراه اول به خاطر رعایت حال مشترکین ارجمند، ارسال پیامک خیلی باحال انبوه از ساعت 22 شب تا ساعت 8 صبح روز بعد ممنوع است.

در پایان ضمن احترام به دغدغه اطلاع‌رسانی بخش سامانه پیامکی آن خبرگزاری که از سامانه‌های فعال و تأثیرگذار اطلاع‌رسانی کشور است و آرزوی توسعه و توفیق هر چه بیشتر برای آن؛ اطمینان می‌دهیم که رویکرد این شرکت همواره سرویس‌دهی مناسب بوده و مباحث سیاسی در آن نقشی ندارد.

جهت اطلاع از آخرین تغییرات وب سایت نازترین در خبرنامه وبلاگ ثبت نام کنید:
نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه:پنج شنبه 9 آبان 1392