بدترین رنگ ها برای نقاشی منزل


یک تغییر ساده در رنگ ، می توانید دیدگاه شما را در زندگی تغییر دهد. چرا که برای مالکان خانه اینکه بخواهند اشیاء منزل یا رنگ خانه را تغییر دهند ، یک اتفاق غیر معمول نیست. نقاشی خانه نسبتا ارزان است و تقریبا هر کسی با یک نردبان و یا یک فرچه ی رنگ می تواند آن را انجام دهد. گفتیم آسان، درست است؟ خوب – البته نه به این سرعت. رنگ تاثیر زیادی بر روح و روان انسان دارد . رنگ می تواند ما را شاد یا غمگین کند. رنگها باعث می شود که ما احساس سرما و یا گرما کنیم . آنها می توانند اشتهای ما را به صرف یک وعده غذایی زیاد کرده و یا به طور کامل باعث از دست دادن اشتهای ما شوند.

یک تغییر ساده در رنگ ، می توانید دیدگاه شما را در زندگی تغییر دهد. چرا که برای مالکان خانه اینکه بخواهند اشیاء منزل یا رنگ خانه را تغییر دهند ، یک اتفاق غیر معمول نیست. نقاشی خانه نسبتا ارزان است و تقریبا هر کسی با یک نردبان و یا یک فرچه ی رنگ می تواند آن را انجام دهد. گفتیم آسان، درست است؟ خوب - البته نه به این سرعت. رنگ تاثیر زیادی بر روح و روان انسان دارد . رنگ می تواند ما را شاد یا غمگین کند. رنگها باعث می شود که ما احساس سرما و یا گرما کنیم . آنها می توانند اشتهای ما را به صرف یک وعده غذایی زیاد کرده و یا به طور کامل باعث از دست دادن اشتهای ما شوند.

به همین دلیل ، شما باید قبل از نقاشی خانه به دقت فکر می کنید ، و البته شما خوش شانس هستید که قبل از رنگ  آمیزی ، این مقاله را مطالعه می کنید.

 

<

جهت اطلاع از آخرین تغییرات وب سایت نازترین در خبرنامه وبلاگ ثبت نام کنید:
نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه:شنبه 18 آبان 1392