شهاب حسینی / توضیحات شهاب حسینی از بستری شدنش


روز گذشته شهاب حسيني براي اولين بار درباره دليل اتفاقات رخ داده و بستري شدنش در بيمارستان صحبت كرد. او درباره دليل اصلي بستري شدنش در بيمارستان گفت:«طي يكسال گذشته در شرايط سختي از نظر روحي و رواني بودم. دليل عمده اين شرايط سخت به غير از مسائل كاري ناشي از ساخت اولين فيلم بلندم، مشكلات جانبي بود. بيماري خواهرم و پدر و مادرم مرا از نظر روحي خسته و عصبي كرده بود كه در نهايت باعث شد در بيمارستان بستري شوم.» او درباره اظهار نظر پزشكان درباره بستري شدنش گفت:«اسپاسم عضله در ناحيه سينه و قلب باعث شد به بيمارستان بروم كه البته دليل آن هم فشار عصبي بود. سه روز در بخش سي سي يو تحت نظر پزشكان بودم اما خدا را شكر الان وضعيتم خوب است.» شهاب حسيني درخصوص وضعيت فعلي اش گفت:« تلاش مي كنم به زندگي عادي برگردم. دوران نقاهت و پيگيري براي انجام تعهدات قبلي ام در حيطه سينما را همزمان پشت سرميگذارم. دوست ندارم وقفه اي در انجام تعهداتم به وجود بيايد. همين وقفه از نظر روحي من را اذيت مي كند.» اين بازيگر ضمن تشكر از همه مردم و كسانيكه طي اين مدت جوياي حالش بودند گفت:«واقعا از لطف مردم، دوستان و همكارانم سپاسگذارم و از صميم قلب تشكر مي كنم. اميدوارم بتوانم محبت هاي اين دوستان را در خوبي ها و خوشي ها جبران كنم و از خدا مي خواهم هيچ كس چنين شرايطي را تجربه نكند.» 

روز گذشته شهاب حسيني براي اولين بار درباره دليل اتفاقات رخ داده و بستري شدنش در بيمارستان صحبت كرد. او درباره دليل اصلي بستري شدنش در بيمارستان گفت:«طي يكسال گذشته در شرايط سختي از نظر روحي و رواني بودم. دليل عمده اين شرايط سخت به غير از مسائل كاري ناشي از ساخت اولين فيلم بلندم، مشكلات جانبي بود. بيماري خواهرم و پدر و مادرم مرا از نظر روحي خسته و عصبي كرده بود كه در نهايت باعث شد در بيمارستان بستري شوم.» 

ترخیص شهاب حسینی از بیمارستان

او درباره اظهار نظر پزشكان درباره بستري شدنش گفت:«اسپاسم عضله در ناحيه سينه و قلب باعث شد به بيمارستان بروم كه البته دليل آن هم فشار عصبي بود. سه روز در بخش سي سي يو تحت نظر پزشكان بودم اما خدا را شكر الان وضعيتم خوب است.» 
شهاب حسيني درخصوص وضعيت فعلي اش گفت:« تلاش مي كنم به زندگي عادي برگردم. دوران نقاهت و پيگيري براي انجام تعهدات قبلي ام در حيطه سينما را همزمان پشت سرميگذارم. دوست ندارم وقفه اي در انجام تعهداتم به وجود بيايد. همين وقفه از نظر روحي من را اذيت مي كند.» 
اين بازيگر ضمن تشكر از همه مردم و كسانيكه طي اين مدت جوياي حالش بودند گفت:«واقعا از لطف مردم، دوستان و همكارانم سپاسگذارم و از صميم قلب تشكر مي كنم. اميدوارم بتوانم محبت هاي اين دوستان را در خوبي ها و خوشي ها جبران كنم و از خدا مي خواهم هيچ كس چنين شرايطي را تجربه نكند.» 

جهت اطلاع از آخرین تغییرات وب سایت نازترین در خبرنامه وبلاگ ثبت نام کنید:
نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه:دو شنبه 12 خرداد 1393