آنا نعمتی / نقش زن چینی برای آنا نعمتی


آنا نعمتی در نمایش ناقوس ها برای چه به صدا درمی آیند نقش یک زن چینی را بازی میکند. این نمایش برگرفته از دو داستان فولکلور چینی به نویسندگی رحمت امینی است که در اجرا نیز از سبک و شیوه تئاتر چین بهره گرفته است.این نمایش از صحنه ای پرتابل برخوردار است و بیشتر وقایع داستان روی یک گاری بزرگ و عظیم اتفاق می افتد که بنا به اقتضای داستان کاربردهای مختلفی در نمایش دارد.بازیگران این نمایش آنا نعمتی، سیامک صفری و فرزین محدث هستند. آنا نعمتی که بیشتر به عنوان بازیگر سینما و تلویزیون شناخته می شود چند سالی است که جذب تئاتر شده و تا کنون در نمایش‌هایی چون "چنگیز خان"، "مرغ سحر"، "سیزده" و "ناقوس ها برای چی‌ن به صدا در می آیند" به ایفای نقش پرداخته است.

آنا نعمتی در نمایش ناقوس ها برای چه به صدا درمی آیند نقش یک زن چینی را بازی میکند. این نمایش برگرفته از دو داستان فولکلور چینی به نویسندگی رحمت امینی است که در اجرا نیز از سبک و شیوه تئاتر چین بهره گرفته است.

آنا نعمتی در نمایش

این نمایش از صحنه ای پرتابل برخوردار است و بیشتر وقایع داستان روی یک گاری بزرگ و عظیم اتفاق می افتد که بنا به اقتضای داستان کاربردهای مختلفی در نمایش دارد.

آنا نعمتی در نقش زن چینی

بازیگران این نمایش آنا نعمتی، سیامک صفری و فرزین محدث هستند. 

آنا نعمتی در تئاتر

آنا نعمتی که بیشتر به عنوان بازیگر سینما و تلویزیون شناخته می شود چند سالی است که جذب تئاتر شده و تا کنون در نمایش‌هایی چون "چنگیز خان"، "مرغ سحر"، "سیزده" و "ناقوس ها برای چی‌ن به صدا در می آیند" به ایفای نقش پرداخته است.

آنا نعمتی

آنا نعمتی در نمایش ناقوسها برای که به صدا در می آیند


جهت اطلاع از آخرین تغییرات وب سایت نازترین در خبرنامه وبلاگ ثبت نام کنید:
نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه:یک شنبه 11 خرداد 1393