جنیفر لوپز ترانه افتتاحیه جام جهانی 2014 را خواند + تصاویر


جدید: جنیفر لوپز پس از کش و قوس های فراوان ترانه جام جهانی را خواند.جنیفر لوپز قرار بود ترانه رسمی جام جهانی فوتبال ۲۰۱۴ برزیل به نام "ما همه یکی هستیم" را بخواند؛ البته در ازای دریافت مبلغ قابل توجهی پول.ترانه امروز پنجشنبه در مراسم افتتاحیه در برابر ده‌ها هزار تماشاگر ورزشگاه "کورینتیانس" سائو پائولو اجرا می‌شود. پیش‌بینی می‌شود دست‌کم یک میلیارد نفر هم مراسم را پای تلویزیون دنبال کنند. جنیفر لوپز روز یکشنبه ناگهان اعلام کرد که به دلیل "مشکلات تولید" ترانه را اجرا نمی‌کند. کمتر از دو روز مانده به مراسم افتتاحیه اما عکس این خبر منتشر شد. فدراسیون...ادامه در ادامه مطلب...

جدید: جنیفر لوپز پس از کش و قوس های فراوان ترانه جام جهانی را خواند.

جنیفر لوپز در افتتاحیه جام جهانی

جنیفر لوپز قرار بود ترانه رسمی جام جهانی فوتبال ۲۰۱۴ برزیل به نام "ما همه یکی هستیم" را بخواند؛ البته در ازای دریافت مبلغ قابل توجهی پول.

ترانه همین امروز پنجشنبه در مراسم افتتاحیه در برابر ده‌ها هزار تماشاگر ورزشگاه "کورینتیانس" سائو پائولو اجرا می‌شود. پیش‌بینی می‌شود دست‌کم یک میلیارد نفر هم مراسم را پای تلویزیون دنبال کنند.

جنیفر لوپز


جنیفر لوپز روز یکشنبه ناگهان اعلام کرد که به دلیل "مشکلات تولید" ترانه را اجرا نمی‌کند. کمتر از دو روز مانده به مراسم افتتاحیه اما تصاویر و عکس این خبر و اخبار منتشر شد. فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) با خشنودی اعلام کرد که "همه ستارگان برای خواندن در سائو پائولو حاضر خواهند بود". علاوه بر جنیفر لوپز، پیت‌بول، رپر مشهور آمریکایی و کلاودیا لِیته و بند اولودوم برزیلی هم در این برنامه حضور دارند.
 

جنیفر لوپز در ماشینش

لوپز خود به خبرگزاری آسوشیتدپرس گفته است: «من می‌آیم ... از اول هم معلوم بود که می‌آیم». او که گویا اخبار تکذیب سفرش به برزیل سوءتفاهمی بیش نبوده، می‌افزاید: «به نظرم مخاطبان به سرعت ناآرم می‌شوند، به‌ویژه در مورد من و برنامه‌های من وقتی که می‌گویم فلان روز راه خواهم افتاد، نمی‌دانم که موفق شوم». به هر روی مشخص نیست جنیفر لوپز به چه دلیل اعلام کرده بود در مراسم افتتاحیه جام جهانی نمی‌خواند؛ خبری که البته واکنش‌های مختلفی بین کاربران فضای مجازی ایجاد کرد؛ برخی گفتند بهتر که لوپز برای "فیفای جنایتکار" بر روی صحنه نمی‌رود؛ گروهی دیگر در مقابل با شنیدن خبر و اخبار نیامدن جنیفر لوپز خواستار لغو جام جهانی شدند!!

برنامه افتتاحیه جام جهانی تنها ۲۵ دقیقه طول خواهد کشید. با وجود این مقدمه‌چینی برای آن وقت و انرژی فراوانی برده است. بیش از ۶۰۰ هنرمند در این برنامه شرکت خواهند کرد؛ ۶۲ هزار تماشاگر به سائو پائولو خواهند رفت.


جهت اطلاع از آخرین تغییرات وب سایت نازترین در خبرنامه وبلاگ ثبت نام کنید:
نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه:جمعه 23 خرداد 1393