خداحافظی کتایون ریاحی از سینما + تصاویر


روز گذشته جشن حافظ با حاشیه های بسیاری در تالار وحدت برگزار شد یکی از حاشیه های جالب این جشن حضور بدون دعوت کتایون ریاحی به روی سن بود. در بخشی از این مراسم به اعلام بهترین ترانه فیلم یا مجموعه تلویزیونی اختصاص داشت و زمانیکه معلم به دنبال خوانندگانی برای دعوت روی سن بود از پشت صحنه سن کتایون ریاحی بدون اینکه نامش خوانده شود به صحنه آمد و مخاطبان را غافلگیر کرد.وی در واکنش به یادآوری معلم درباره خداحافظی‌اش از سینما و همچنین حضورش روی سن این برنامه گفت: من باید می‌رفتم اما دلم نیامد بدون خداحافظی از آقای...ادامه در ادامه مطلب...

روز گذشته جشن حافظ با حاشیه های بسیاری در تالار وحدت برگزار شد یکی از حاشیه های جالب و دیدنی این جشن حضور بدون دعوت کتایون ریاحی به روی سن بود.

 کتایون ریاحی و فرزاد فرزین در جشن حافظ

در بخشی از این مراسم به اعلام بهترین ترانه فیلم یا مجموعه تلویزیونی اختصاص داشت و زمانیکه معلم به دنبال خوانندگانی برای دعوت روی سن بود از پشت صحنه سن کتایون ریاحی بدون اینکه نامش خوانده شود به صحنه آمد و مخاطبان را غافلگیر کرد.

کتایون ریاحی

وی در واکنش به یادآوری معلم درباره خداحافظی‌اش از سینما و همچنین حضورش روی سن این برنامه گفت: من باید می‌رفتم اما دلم نیامد بدون خداحافظی از آقای معلم بروم. یکی از مزیت‌های خداحافظی از سینما برای من این بود که از وقتی که سینما را کنار گذاشته‌ام هرکاری که دوست دارم انجام‌ می‌دهم.


جهت اطلاع از آخرین تغییرات وب سایت نازترین در خبرنامه وبلاگ ثبت نام کنید:
نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه:شنبه 24 خرداد 1393