روحانی در منزل و ظریف از وین تماشاگر بازی ایران و نیجریه + تصاویر


دکتر حسن روحانی پس از دیدار ایران و نیجریه عکسی از خود در حال تماشای این بازی را در صفحه شخصی خود در توئیتر منتشر کرد که مورد توجه رسانه ها قرار گرفت. وی در صفحه شخصی خود در شبکه اجتماعی توئیتر به بازیکنان تیم ملی ایران تبریک گفت و نوشت: به بازیکنان‌مان افتخار می‌کنم که توانستند اولین امتیاز را در جام‌جهانی کسب کنند. امیدوارم این اولین امتیاز از چند امتیازی باشد که آنها در این مسابقات به دست خواهند آورد.شب فوتبالی - هسته‌ای تیم مذاکراتی ایران در ویناعضای تیم مذاکراتی ایران با 1+5 به تماشای بازی ایران و نیجریه نشستند. دکتر...ادامه در ادامه مطلب...

دکتر حسن روحانی پس از دیدار ایران و نیجریه عکسی از خود در حال تماشای این بازی را در صفحه شخصی خود در توئیتر منتشر کرد که مورد توجه رسانه ها قرار گرفت.

 

آقای روحانی

دکتر روحانی تماشاگر بازی ایران و نیجریه

دکتر روحانی در منزل تماشاگر بازی ایران

دکتر روحانی با گرمکن ورزشی تماشاگر بازی ایران و نیجریه

وی در صفحه شخصی خود در شبکه اجتماعی توئیتر به بازیکنان تیم ملی ایران تبریک بیان داشت و گفت و نوشت: به بازیکنان‌مان افتخار می‌کنم که توانستند اولین امتیاز را در جام‌جهانی کسب کنند. امیدوارم این اولین امتیاز از چند امتیازی باشد که آنها در این مسابقات به دست خواهند آورد.

شب فوتبالی - هسته‌ای تیم مذاکراتی ایران در وین

اعضای تیم مذاکراتی ایران با 1+5 به تماشای بازی ایران و نیجریه نشستند. دکتر محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه ایران در حاشیه حضور در وین به اتفاق تیم مذاکره کننده هسته ای به تماشای دیدار فوتبال تیم ایران و نیجریه نشست.

تیم مذاکره کننده پای بازی ایران و نیجریه

تیم هسته ای ایران در وین

دکتر ظریف و عراقچی در حال تماشای بازی ایران و نیجریه

شایان ذکر است تیم فوتبال ایران در اولین مسابقه مقابل نیجریه با بازی حساب شده و منسجم توانست یک امتیاز از این دیدار را کسب کند.


جهت اطلاع از آخرین تغییرات وب سایت نازترین در خبرنامه وبلاگ ثبت نام کنید:
نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه:چهار شنبه 28 خرداد 1393