شوخی اوباما با دخترانش از نوع رسانه ای + عکس


شوخی اوباما با دخترانش از نوع رسانه ای + تصاویر و عکس شوخی اوباما با دخترانش از نوع رسانه ای ،  رئیس جمهور آمریکا ” باراک اوباما ” اعلام کرد خودش را برای یک رویداد و چالشی بزرگ و عظیم در ماه آینده آماده کرده است. دختر بزرگ و عظیم او با پشت سر گذاشتن دوران کودکی وارد دوران نوجوانی می ...لطفا ادامه مطلب را مشاهده کنید و مشاهده کنید

شوخی اوباما با دخترانش از نوع رسانه ای + عکس

شوخی اوباما با دخترانش از نوع رسانه ای ،  رئیس جمهور آمریکا ” باراک اوباما ” اعلام کرد خودش را برای یک رویداد و چالشی بزرگ و عظیم در ماه آینده آماده کرده است. دختر بزرگ و عظیم او با پشت سر گذاشتن دوران کودکی وارد دوران نوجوانی می شود.

شوخی اوباما با دخترانش از نوع رسانه ای + عکس

باراک اوباما در مصاحبه با ABC هنگامی که با سوالی در مورد تولد ۱۳ سالگی دخترش روبرو شد پاسخ داد ” من نمی توانم وقایع چهار یا پنج سال آینده را پیش بینی کنم، ولی می دانم که دوران نوجوانی دوران حساس و پیچیده ای است. باید این موضوع را هم در نظر بگیرم که آن ها همیشه تحت نظارت محافظان هستند و با توجه به نزدیکی انتخابات نمی توانند با هر کسی که دوست دارند، بیرون بروند.”

در صورتی که دختر اوباما خواستگاری داشته باشد، او باید انتظار مذاکره دوجانبه ای را با رئیس جمهور داشته باشد. من باید او را به دفتر محل کارم دعوت کنم و هدف و انگیزه ی او را از نزدیک به دخترم بدانم. ” در پایان نیز اوباما با خطاب به دخترانش اعلام کرد “مالینا و ساشا، اگه در حال دیدن این برنامه هستید، من شوخی کردم.

“هنگامی که از اوباما پرسیده شد که آیا او و بانوی اول آمریکا، میشل اوباما، فزندان بیشتر یا پسر نمی خواهند، جواب داد: “شما طوری صحبت می کنید که انگار من باید تصمیم بگیرم که فرزند دیگری می خواهم یا نه، ولی این میشل است که باید سه چهار کیلو وزن بچه را تحمل کند، بنابراین نظر او بسیارمهم است و به نظر میشل نیز دو تا بچه کافی است. “مالیا روز ۴ ژولای ۱۳ ساله می شود. ساشا نیز در اوایل ماه جاری تولد ۱۰ سالگی اش را جشن گرفت.”

منبع: جام نیوز


جهت اطلاع از آخرین تغییرات وب سایت نازترین در خبرنامه وبلاگ ثبت نام کنید:
نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه:پنج شنبه 29 خرداد 1393