محکوم شدن مرد به حبس ابد به خاطر حرکت عجیبش + عکس


محکوم شدن مرد به حبس ابد به خاطر حرکت عجیبش ، مردی که به خاطر چندین مورد سرقت و زورگیری محکوم به زندان ابد شده بود تصمیم گرفت مادرش را از خود راضی نماید. مرد ۶۱ ساله اهل بریتانیا که کارش زورگیری و انسانربایی بود عاقبت در چنگال پلیس گرفتار امدند.چارلز برانسون که چندین مورد ...لطفا ادامه مطلب را مشاهده کنید و مشاهده کنید

محکوم شدن مرد به حبس ابد به خاطر حرکت عجیبش ، مردی که به خاطر چندین مورد سرقت و زورگیری محکوم به زندان ابد شده بود تصمیم گرفت مادرش را از خود راضی نماید.

مرد ۶۱ ساله اهل بریتانیا که کارش زورگیری و انسانربایی بود عاقبت در چنگال پلیس گرفتار امدند.چارلز برانسون که چندین مورد بدرفتاری با زندانیان و همچنین رفتارهای ناشایست را با مامورین زندان در پرونده دارد از سوی دادگاه به زندان ابد محکوم شده است.

محکوم شدن مرد به حبس ابد به خاطر حرکت عجیبش + عکس

برانسون به خاطر اینکه دل رنجیده مادرش را بدست اورد تصمیم گرفت با فروش ۸ اثر هنری که در خانه داشت مادرش را به تعطیلات بفرستد تا هوایی تازه نموده و یاد و خاطرات زشت و بد ریخت فرزندش را فراموش نماید.یکی از مسولین فروش حراجی در سخنانی بیان داشت و گفت آثار به مبلغ هزار پوند به فروش رسید و تنها دو اثر دیگر به فروش نرسید.شب فروش خوبی داشتیم.

در واقع این هشت اثر متعلق به آقای رونی کری بود.هنگامی که وی فوت نمود همسرش کیت کری در سال ۱۹۹۵ انها را به چارلز برانسون فروخت.چارلز هنگامی که دید مادرش از دستش آزرده خاطر است طی نامه ای به خانم کیت اظهار پشیمانی نمود و بیان داشت و گفت نقاشیها را تصمیم دارد بفروش رساند.

هنگامی که هشت اثر در حراجی قرار گرفت تنها دو اثر از انها بفروش نرسید.چارلز کل وجوه را به مارش داد تا به تعطیلات برود و تجدید فراش نماید

منبع: دیلی خبر


جهت اطلاع از آخرین تغییرات وب سایت نازترین در خبرنامه وبلاگ ثبت نام کنید:
نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه:شنبه 31 خرداد 1393