مستند مرگبارترین حیوانات جهان (۶ قسمت و بخش کامل) – Nationa


دانلود مستند مرگبارترین حیوانات جهان (۶ قسمت و بخش کامل) National Geographic Worlds Deadliest Animals Full         اگر با فیلم های مستند شبکه National Geographic آشنا نیستید، باید بدانید که این شبکه تولید کننده بهترین فیلم های مستند در سراسر جهان است. کمپانی National Geographic Society ...لطفا ادامه مطلب را مشاهده کنید و مشاهده کنید


دانلود مستند مرگبارترین حیوانات جهان (۶ قسمت و بخش کامل)


National Geographic Worlds Deadliest Animals Full


 


  


 


اگر با فیلم های مستند شبکه National Geographic آشنا نیستید، باید بدانید که این شبکه تولید کننده بهترین فیلم های مستند در سراسر جهان است. کمپانی National Geographic Society دارای بیش از ۲۰ شبکه تلویزیونی و ماهواره ای در دنیاست.


 


کمپانی National Geographic Society در سال ۱۸۸۸ (یعنی بیش از ۱۲۰ سال پیش) تاسیس شد. فعالیت اولیه این شرکت در زمینه تحقیقات جغرافیایی و نقشه برداری بود.


 


فعالیت های رسانه ای و تلویزیونی این کمپانی در سال ۱۹۶۴ و از طریق شبکه های CBS در امریکا شروع و آغاز شد، و امروزه شبکه های اختصاصی این شرکت دارای بیش از ۶۰۰ میلیون بیننده در سراسر جهان است.


 


  


 


یکی از معروف ترین مستند های National Geographic ، مستند مرگبار ترین حیوانات جهان (Worlds Deadliest Animals) است. این مستند در ۶ قسمت و بخش تهیه شده و کشنده ترین حیوانات در سراسردنیا و جهان را معرفی میکند. هر قسمت و بخش از این مستند، شامل معرفی حیوانات مرگبار در یکی از مناطق دنیاست.


 


مناطقی که این ۶ مستند در آنها تهیه شده عبارتند از:


- افریقا


- آمازون


- آسیا (خشکی ها)


- آسیا (دریاها)


- استرالیا


- کاستاریکا


 


در این مطلب از سایت سرزمین دانلود، میتوانید و قادر خواهید بود این ۶ مستند را با کیفیت بالا دانلود کنید. در ادامه مطلب، تصاویری از قسمت و بخش های مختلف مستند Worlds Deadliest Animals قابل مشاهده است.