مصاحبه فرزاد حسنی پس از جدایی + صوت


پس از رسانه ای شدن جدایی فرزاد حسنی و آزاده نامداری تاکنون مصاحبه های بسیاری از آزاده نامداری شاهد بودیم ولی فرزاد حسنی تاکنون تنها سکوت کرده است.فرزاد حسنی مجری مشهور تلویزیون ایران پنج شنبه صبح مهمان برنامه رادیو من بود. او در اولین مصاحبه اش بعد از جدایی از آزاده نامداری درباره مضرات فضولی صحبت کرد و این که چرا بعضی ها در زندگی دیگران سرک می‌کشند. فرزاد حسنی در این برنامه هم غزل خواند وهم به سوالات مردمی پاسخ گفت. او چندین بار به مطالب سایت های خبری اشاره کرد و تلویحا گفت که همه اخبار و گزارش...ادامه در ادامه مطلب...

پس از رسانه ای شدن جدایی فرزاد حسنی و آزاده نامداری تاکنون مصاحبه های بسیاری از آزاده نامداری شاهد بودیم ولی فرزاد حسنی تاکنون تنها سکوت کرده است.

فرزاد حسنی مجری مشهور تلویزیون ایران پنج شنبه صبح مهمان برنامه رادیو من بود. او در اولین مصاحبه اش بعد از جدایی از آزاده نامداری درباره مضرات فضولی صحبت کرد و این که چرا بعضی ها در زندگی دیگران سرک می‌کشند.
فرزاد حسنی در این برنامه هم غزل خواند وهم به سوالات مردمی پاسخ گفت. او چندین بار به مطالب سایت های خبری اشاره کرد و تلویحا بیان داشت و گفت که همه اخبار و گزارش های منتشر شده را دنبال می کند. مثلا یک بار گفت: در سایت ها نوشته اند من همین امروز آمده‌ام بازدید تو را پس بدهم. در بخشی دیگر از صحبت هایش هم به مهران دوستی گفت: سایت‌ها تصاویر و عکس من را در عروسی برادرم منتشر کرده بودند.
برنامه رادیو من پنجشنبه ها با اجرای مهران دوستی روی آنتن شبکه «رادیو جوان» می رود. مهران دوستی سال گذشته در برنامه رادیویی«چهل سالگی» فرزاد حسنی حضور پیدا کرده بود.
 

فرزاد حسنی و مهران دوستی در رادیو

مصاحبه فرزاد حسنی


در ابتدای برنامه مهران دوستی این سوال را مطرح کرد که چرا بعضی از ما فضولی می کنیم؟
عده ای از ما که منظورم اکثریت است زمانی که توفیقی را می‌بینیم در برابرش واکنش نشان می‌دهیم. وقتی محمد اصفهانی و خواجه امیری می رود بالا که بخواند برایش دست می زنیم؛ ولی می گوییم اگر پایش در برود و زمین بخورد چه حالی می کنیم. چقدر دوست داریم فیلم یک نفر دربیاید. یک ترانه ای هم داریم که می گوید بگیر دست فتادگان را به شکر بازوی پرتوان. همه دوست دارند دست هم را بگیرند. هر وقت ببینند خدای نکرده مهران سرطان گرفته است همه کمکش می کنند. اگر بگویند مهران جایزه بهترین گویندگی را در آسیا گرفته است نصف همکاران می خواهند خفه ات کنند.

* فضولی و اظهار فضل یا برای داشتن اطلاعات اضافی است و یا برای اظهار نظرهای بیجا و ما آدم هایی هستیم که منتظر این کارهای بیجا هستیم. یک مقدار گوشمان بیشتر از هوشمان است. دوست داریم همه چیز را بشنویم.

*دوستی پیامک خیلی باحال فرستاده که نگویید فضولی؛ ما کنجکاو هستیم. آن فرهاد بود که در کتاب دوم دبستان کنجکاو بود؛ ولی ما فضول هستیم.

*گاهی وقت خودمان به بعضی ها اجازه فضولی می دهیم و اجازه می دهیم در مسائل شخصی مان دخالت کنند. ما نباید خودمان فضول باشیم و اجازه بدهیم یک عده به خلوت ما ورود پیدا کنند و چیزی بگویند. وقتی در خانه را باز گذاشتی دزد و سگ و گربه با هم داخل خانه می شود.

فرزاد حسنی

فرزاد حسنی


*بارها گفتم جذاب ترین سکانس سینمایی عمرم صحنه ای است از فیلم کازابلانکاست که ریک سوار بر قطار نامه ای از ایلسا می‌گیرد و باران روی نامه می ریزد. در آن نامه نوشته شده است تو برو من نمی توانم با تو باشم. آن سکانس برای من تکان دهنده ترین سکانس عالم است. هر بار که این صحنه را می‌بینم گریه می‌کنم.

*این را به خاطر خودشیرینی نمی گویم. بسیاروقت ها ممکن است دیگران از من تعریف کنند و بگویند برنامه هایت بسیارپرمخاطب است. به خدا وقتی کار قدیمی ها را گوش می‌کنم می فهمم چقدر کم هستم. ملت ایران می‌دانند که من تا به حال به آنها دروغ نگفته ام. کارهای قدیمی را گوش می‌کنم؛ می‌فهمم که من چقدر کم و کوچکم. وقتی مهران دوستی در ابراز صدایش این قدر درست عمل می کند، واقعا آدم احساس می‌کند بسیارباید بدود.

*آدم قبل از این که بخواهد پیکاسو شود باید کمال الملک شود. بسیاراز مخاطبان می گویند ما می خواهیم فن بیان مان خوب شود. فن بیان به چک و چونه و تلفظ ربط پیدا می کند. ما یک فن خطابه هم داریم که آموزش دادنش بسیارسخت است. ما نمی توانیم یاد بدهیم که مردم چطور فکر کنند. واقعا گوینده و مجری کم داریم. نه هر که سر بتراشد قلندری داند.

*این که می گویند در رادیو موسیقی تنوع ندارد حرف الکی است. من نمی خواهم از ممیزی ها دفاع کنم. ولی هر چیزی نباید از رادیو پخش شود. چون رادیو جای مقدسی است.

*مهران دوستی: من و فرزاد حسنی بسیاربا هم رفیق هستیم. همدیگر را در اداره و جشنواره می بینیم. همفکر هستیم. تلفن های زیادی راجع به فرزاد شده است. فرزاد گواهینامه رانندگی ندارد. اگر بخواهند شمال بروند 120 هزار تومان می دهند با آژانس می روند. واقعا آدم دوست داشتنی است. بسیارخوب حرف می زند.

در ادامه میتوانید و قادر خواهید بود فایل صوتی گفتگوی فرزاد حسنی و مهران دوستی را دریافت نمایید.

مصاحبه فرزاد حسنی دانلود فایل صوتی گفتگوی فرزاد حسنی و مهران دوستی قسمت و بخش اول

مصاحبه فرزاد حسنی دانلود فایل صوتی گفتگوی فرزاد حسنی و مهران دوستی قسمت و بخش دوم

دانلود گفتگوی فرزاددانلود فایل صوتی گفتگوی فرزاد حسنی و مهران دوستی قسمت و بخش سوم


جهت اطلاع از آخرین تغییرات وب سایت نازترین در خبرنامه وبلاگ ثبت نام کنید:
نظرات شما عزیزان:

نسیم
ساعت14:03---4 شهريور 1393
در روزگاری که دولت مردان ایران
به فکر دیگر کشورهای جهان هستند
و
جان مردمان شهرشان
هیچ اهمیتی ندارد
به ایرانی فکر کنیم
که
در حال تباهی و نابودیست
کشوری که سالیانه هزاران هزار کشته دارد
در سانحه هایی که هیچ وقت مدیریت نداشته است
زیباست حقیقت
و
چه تلخ است این واقعیت
مردمان کشورم
این روزها درگیر رنگ و لعاب دنیا هستند
و
به کجا خواهیم رفت
ایران را دریابیم
که
غزه تنها نیست
او دشمنش اسرائیل است
و
تنها دشمن ما
مسئولینی هستند که تنها به خود و خانواده خود فکر میکنند
و
باز زیباست
این واقعیت تلخ
نه برای من
برای تویی که قدرت در دستان توستنام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه:سه شنبه 4 شهريور 1393