معرفی جاروبرقی های بی سیم ال‌جی در نمایشگاه IFA 2014


ال‌جی دوره جدیدی از جاروبرقی های بی سیم را با نمایش سری CordZero در نمایشگاه IFA 2014 بهدنیا و جهان معرفی کرد. با وجود موتور مبدل هوشمند جدید ال جی و تکنولوژی باتری پیشرفته آن، مدل Cordzero ال‌جی تجربه ی یک جاروی قدرتمند و بدون سیم را به کاربران ارائه می کند. معرفی جاروبرقی های بی ...لطفا ادامه مطلب را مشاهده کنید و مشاهده کنید

ال‌جی دوره جدیدی از جاروبرقی های بی سیم را با نمایش سری CordZero در نمایشگاه IFA 2014 بهدنیا و جهان معرفی کرد.

با وجود موتور مبدل هوشمند جدید ال جی و تکنولوژی باتری پیشرفته آن، مدل Cordzero ال‌جی تجربه ی یک جاروی قدرتمند و بدون سیم را به کاربران ارائه می کند.

معرفی جاروبرقی های بی سیم ال‌جی در نمایشگاه IFA 2014

 ال‌جی ال‌جی

به گزارش پایگاه خبری نواوری و فناوری و اختراع اطلاعات برسام،  ال جی سری جدید جارو برقی های بدون سیم CordZero خودش را در نمایشگاهIFA 2014 معرفی خواهد کرد. این سری جدید شامل مدل های CordZero، CordZero 2 in 1، CordZero Bedding (مخصوص تخت خواب) و CordZero Hom-Bot مربعی شکل(جاروی روبات) است. سری Cordzero  ال‌جی تجربه ی یک جاروی راحت و قدرتمند را بدون هیچ گونه مشکل و محدودیت و هدر رفتن وقت به کاربر ارائه می کند. با ویژگی هایی مانند پاور پک، موتور مبدل هوشمند و روبوسنس(قدرت تعقیب کاربر)، سری CordZero  ال‌جی طرز فکر کاربران را نسبت به کار در خانه تغییر خواهد داد.

 ال‌جی ال‌جی

CordZero: با حذف سیم و حفظ عملکرد جارو برقی مدل قبلی CordZero، این جارو برقی بدون سیم جدید سطح راحتی و کار جارو کردن را ساده‌تر کرده است و با توجه به اینکه بدون سیم است، نیازی نیست کاربر مکررا دو شاخه دستگاه را از پریز بکشد یا به پریز وصل کند و به این صورت به کاربر این اجازه را می دهد که بدون اینکه جارو را دنبال خودش بکشد از اتاقی به اتاق دیگر برود و میزان وقتی که صرف جارو کردن می‌شود نیز کاهش می یابد. CordZero از یک باتری لیتیومی داخلی بهره می برد که ۲۰۰ وات قدرت مکش دستگاه را فراهم می کند و همچنین با وجود این باتری می توان در حالتی که جارو در وضعیت مکش معمولی قرار دارد، تا بیش از ۴۰ دقیقه به جارو کردن پرداخت. CordZero برای تضمین بالاترین میزان کارکرد با بیشترین بهرهوری و ماندگاری، موتور مبدل هوشمند ال‌جی را به کار گرفته است.

موتور مبدل هوشمند ال‌جی که با سرعت ۴۵۰۰۰RPM می چرخد، تقریبا ۲۸ درصد کوچکتر، ۲۲ درصد سبکتر و ۱۳ درصد کارایی بیشتری نسبت به موتورهای جاروی معمولی دارد. با وجود چنین موتوری تعجبی ندارد که ال‌جی به اندازه‌ای مطمئن بوده که به کاربران یک گارانتی ۱۰ ساله برای موتور ارائه می‌کند که طولانی‌ترین زمان گارانتی در این صنعت است.

با وجود تکنولوژی منحصر به فرد روبو سنس ال‌جی، CordZero اولین جارو برقی دنیاست که کاربر را می بیند و به صورت اتوماتیک او را تعقیب می کند.
CordZeroهمچنین مجهز به تکنولوژی اختصاصی کمپرسور ال‌جی است که اولین سامانه سیستم مکانیکی کمپرس گرد و غبار در دنیاست. به وسیله این سامانه سیستم گرد و غبار به داخل دستگاه کشیده می شوند و در یک مخزن بدون پاکت برای دفع ساده تر و بهداشتی کمپرس می شوند.

: CordZero 2 in 1 مدل CordZero 2 in 1 امکان جارو کردن ساده را در هر زمان و مکانی فراهم می کند. این مدل، جارو کردن راحت و با قدرت مکش بسیار بالا را به لطف دو پاور پک، موتور مبدل هوشمند و برس جاروی ضد پیچش خود ارائه می کند. این دو پاور پک با داشتن دو باتری قابل تعویض لیتیومی، امکان کارکرد بالای ۶۰ دقیقه را در وضعیت قدرت معمولی و بیش از ۴۰ دقیقه را در حالت قدرت بالا فراهم می کنند. این دستگاه در دو حالت کار می کند، به این معنی که کاربران می توانند از آن هم به صورت یک جارو دستی با دسته ی بلند و هم به صورت یک جارو دستی قابل حمل استفاده کنند. با وجود طراحی باریک، قابلیت چرخش ۱۸۰ درجه سر جارو و برس، Cordzero 2 in 1 گردگیری را بسیار ساده‌تر می کند.

مدل Hom-Bot مربعی شکل: این مدل بسیارکم صدا کار می کند ولی مطمئنا کاراترین و مناسب ترین مدل ال‌جی تا این تاریخ است، مدل Hom-Bot مربعی شکل تمامی پیش فرض‌ها را تغییر داده و انقلابی در صنعت تولید جارو برقی به شمار می‌رود. با وجود طراحی به صورتی که گوشه‌ها را نیز به خوبی جارو کند، برس های جاروی بلندتر، بلندی بدنه تنها ۸۹ میلیمتری و حسگرهای پیشرفته ترِ مدل Hom-Bot مربع شکل، گرد و غبار جای زیادی برای پنهان شدن نخواهند داشت. حسگرهای  ارتقا یافته و مجهز به دوربین Dual Eye 2.0 سطح مورد نظر را حتی در تاریکی نیز به خوبی برای مکش گرد و غبار بررسی می کنند. به لطف قدرت یادگیری دستگاه، Hom-Bot مربعی شکل می تواند مکان هایی را که قبلا تمیز کرده به خاطر بسپارد و به دلیل سطح صدای پایین این دستگاه که تنها ۶۰ دسی بل است، Hom-Bot مربعی شکل می تواند به آرامی و بدون ایجاد هیچ گونه مزاحمتی جارو کند.

CordZero Bedding (مخصوص تخت خواب): توجه روزانه به بهداشت تخت خواب موجب شده ال‌جی CordZero مخصوص تخت خواب خود را نیز به نمایش بگذارد. این جاروی تخت خواب بدون سیم جدید به کاربران کمک می کند تا تخت خواب‌ها و تشک ها را جارو کنند. با وجود قدرت بالای مکش و سه درجه متفاوت جارو کردن، CordZero مخصوص تخت خواب به کاربران بیشترین میزان بهداشت خانواده را ارائه می‌کند. ویژگی استرلیزه کردن با اشعه UV که در داخل دستگاه تعبیه شده وجود یک تخت خواب کاملا بهداشتی را تضمین می کند و همچنین امکان اینکه خودِ جارو به عنوان یک عامل آلوده سازی، تخت‌خواب عمل کند را کاهش می دهد. فیلتر هپای دوتایی این دستگاه شامل یک سامانه سیستم فیلتراسیون چند گانه است که به صورت کاملتر گرد و غبار و جرم ها را جمع می کند.

به گفته سئونگ جین جو، رئیس و مدیرعامل ال‌جی: “CordZero  یک محصول کلیدی است و تغییر دهنده روند تولید این نوع محصولات است و نقشی اساسی در تبدیل ال‌جی به پیشرو ترین شرکت در زمینه تولید جارو برقی دردنیا و جهان ایفا می کند. محصولات سری CordZero نتیجه بیش از ۱۰ سال کار خلاقانه و تلاش برای ساخت نسل جدیدی از محصولاتی است که برای کاربران مناسب‌تر باشند و در نهایت امکان هوشمندانه تر زندگی کردن را برای آنها فراهم کنند.”

ال‌جی ال‌جی

خصوصیات کلیدی:

CordZero:

پاور پک، موتور مبدل هوشمند، تکنولوژی شناخت محل، تکنولوژی تعقیب کاربر، تکنولوژی کمپرسور ال جی، هپا ۱۴ .

Cordzero 2 in 1  :

پاور پک دوتایی، برس جاروی ضد پیچش، برس جاروی تعبیه شده در دستگاه، وزن ۲٫۸ کیلوگرم، قابلیت چرخش ۱۸۰ درجه سر جارو.

Hot-Bot مربعی شکل:

 مجهز به Dual Eye 2.0 که جارو کردن گوشه ها را ساده می کند، سادگی در خارج کردن مخزن گرد و غبار، صدای در حد ۶۰ دسی بل، فیلتر هپا ۱۱،توربوی هوشمند، قابلیت یادگیری دستگاه، باتری لیتیومی با زمان کار بالا.

Cordzero مخصوص تخت خواب:

 برس جاروی قابل چرخش و نرم، مکش بالا، قابلیت استرلیزه با اشعه UV، فیلتر هپای دوگانه، خارج کردن ساده مخزن گرد و غبار.

 برای اخبار و اطلاعات بیشتر در مورد ال‌جی الکترونیکس، لطفاً به وب‌سایت (http://www.lg.com/ir ) و وبلاگ فارسی (http://lgblog.ir/) این شرکت مراجعه کنید.


جهت اطلاع از آخرین تغییرات وب سایت نازترین در خبرنامه وبلاگ ثبت نام کنید:
نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه:پنج شنبه 6 شهريور 1393