تصاویر و عکس مشهور در اتاق شخصی بنیامین بهادری + عکس


 بنیامین بهادری  در روز تولدش عکسی از اتاق شخصی خود در اینستاگرامش منتشر کرده است، اتاقی بسیار ساده که به گفته خودش خیلی شبیه خودش است!در گوشه این اتاق و روی دیوار چهره آشنایی به چشم می‌خورد. شهید ابراهیم همت که اسطوره و قهرمان ملی بسیاری از ایرانیان است. ارادت بنیامین بهادری به این شهید بزرگوار را می‌توان از همین عکس متوجه شد.بنیامین بهادری با قرعه کشی پیامکی،بیست بلیط ویژه کنسرت جدید خود  در تهران که 14 شهریور برگزار شد را به هوادارانش هدیه کرد.بنیامین با قراردادن  سلفی خود و دخترش که برای ضبط کار جدید خود به استودیو می...ادامه در ادامه مطلب...

 بنیامین بهادری  در روز تولدش عکسی از اتاق شخصی خود در اینستاگرامش منتشر کرده است، اتاقی بسیار ساده که به گفته خودش بسیارشبیه خودش است!

در گوشه این اتاق و روی دیوار چهره آشنایی به چشم می‌خورد. شهید ابراهیم همت که اسطوره و قهرمان ملی بسیاری از ایرانیان است. ارادت بنیامین بهادری به این شهید بزرگ و عظیموار را می‌توان از همین تصاویر و عکس متوجه شد.

اتاق بنیامین بهادری

بنیامین بهادری با قرعه کشی پیامکی،بیست بلیط ویژه کنسرت جدید خود  در تهران که 14 شهریور برگزار شد را به هوادارانش هدیه کرد.
بنیامین با قراردادن  سلفی خود و دخترش که برای ضبط کار جدید خود به استودیو می رفتند در اینستاگرامش نیز نوشت: واسه دل بريدن از من پى يك بهونه بودى تو منو زدى شكستى شبى كه دیوونه بودی
من و بارانا و مامان اكى -مادر بارانا. اشكان مهرى دوست هنرمندم.
 
بنیامین بهادری
 

جهت اطلاع از آخرین تغییرات وب سایت نازترین در خبرنامه وبلاگ ثبت نام کنید:
نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه:پنج شنبه 20 شهريور 1393