محکومیت مرد اسرائیلی که به ۲۱ زن و دختران خود تجاوز می کرد


محکومیت مرد اسرائیلی که به ۲۱ زن و دختران خود تجاوز می کرد محکومیت مرد اسرائیلی که به ۲۱ زن و دختران خود تجاوز می کرد ، غویل راتزون مرد یهودی اسرائیلی ۶۴ ساله ای است که در منطقه مسکونی هاتیکفاه در جنوب تا آویو زندگی می کرد. او مدعی است که از آسمان برایش ...بیا تو تفریحمحکومیت مرد اسرائیلی که به ۲۱ زن و دختران خود تجاوز می کرد]]>

محکومیت مرد اسرائیلی که به ۲۱ زن و دختران خود تجاوز می کرد

محکومیت مرد اسرائیلی که به 21 زن و دختران خود تجاوز می کرد

محکومیت مرد اسرائیلی که به ۲۱ زن و دختران خود تجاوز می کرد ، غویل راتزون مرد یهودی اسرائیلی ۶۴ ساله ای است که در منطقه مسکونی هاتیکفاه در جنوب تا آویو زندگی می کرد.

او مدعی است که از آسمان برایش وحی نازل می شود و مسیح منتظر یهودیان است. او فرقه اعتقادی مخصوصی برای ۲۱ تن از همسرانش که ۴ تای آنها خواهر بودند و همچنین دخترانش ایجاد کرده است.

او آنها را تحت تربیت و آموزش های سختی قرار داده بود. این ۲۱ زن ۳۸ دختر و پسر برایش بهدنیا و جهان آورده اند. وی همیشه مراقب زنان و دختران خود بود و آنها را تحت کنترل شدید خود داشت تا آن جا که از زنانش به نام “مایعان” حدود ۴ سال پیش علیه وی شکایت کرد.

محکومیت مرد اسرائیلی که به 21 زن و دختران خود تجاوز می کرد

به گزارش پارس ناز راتزون در ژانویه ۲۰۱۰ به جرم برده داری و و امر و نهی به ۳۰ زن و ظلم به آنها دستگیر شد. روز دوشنبه ۸ سپتامبر او در دادگاه با شش اتهام و تهمت محاکمه و به ۱۶ سال زندان محکوم شد. اتهامات وی عبارت است از: “اسارت، تجاوز به عنف، اخاذی و سوء استفاده جنسی از افراد زیر سن قانونی، زنا با محارم و نگهداشتن اجباری ۱۷ تن از زنان با ۱۰ تن از فرزندانش در یک آپارتمان سه اتاقه و در شرایط ناگوار.”

هنگام دستگیری ظاهرا زنانش با کمال میل با وی زندگی می کردند. به گزارش کانال ۱۰ تلویزیون اسرائیل، چند ماه پیش از دستگیری وی، همسرانش به ظن اینکه او آنها را ترک خواهد کرد چند بار سعی به خودکشی جمعی کرده بودند. برخی از آنها گفتند که اگر آسیبی به او برسد آنها به طور دستجمعی خودکشی خواهد کرد.

اما به گفته خبرگزاری ها هنگام دستگیری وی، هیچکدام از زنان دست به خودکشی نزدند و آنچه در کانال اسرائیلی نشان داده شد  که آنها از انتقام این مرد می ترسیدند در صورتی که وی پشت میله های زندان قرار گرفت.

پلیس هنگام دستگیری به جزوه ای از دستورات اخلاقی این فرقه که توسط راتزون تدوین و نوشته شده بود، دست یافت. برپایه این دستورالعمل همسران وی به هیچ عنوان اجازه نداشتند که با خانواده های خود تماس بگیرند. آنها همچنین اجازه نداشتند با مردان دیگرصحبت کنند، سیگار بکشند، مشروب بخورند، لباس نامناسب بپوشند، گوشت بخورند یا با یکدیگر دعوا کنند.

در یکی از پاراگراف های این جزوه آمده است که : “نجات دهنده جهان اجازه دارد لذت ببرد، از جمله می تواند از زنان و دختران خود استفاده کند. برخی از آنها اسم و تصویر وی را بر رویبدن خود خالکوبی کرده بودند. فرزندانش با نان کوچک خودشان به عنان اسم اول و نام گویل به عنوان نام دوم، شناخته می شدند.”

 پسرانش با نام عبری “افینوها-غویل” به معنی فرزند نجات دهنده و دخترانش نام عبری “تیهیلات ها- غویل” به معنی “جلال نجات دهنده” که تعریف “مسیح منتظر، نزد یهودیان است” شناخته می شدند.

“رتزون” برای اولین بار در سال ۱۹۷۲ ازدواج کرد. اوایل دهه ۱۹۸۰ دومین بار ازدواج کرد. سپس به مدت ۱۱ سال از هر گونه ارتباط با جنس مخالف خودداری کرد. اما در شروع و آغاز سال ۱۹۹۱ ازدواج های دیگر را یکی پس از دیگری شروع کرد. وی معتقد بود که این کار اثرات شفابخشی خواهد داشت و قدرتش در مدتی کوتاه افزایش خواهد یافت.

به گزارش پارس ناز به نقل از منابع اسرائیلی او در گوشه ای در یک مجتمع مسکونی زندگی می کرد.

در دوران محاکمه “رتزون” همواره اصرار بر این داشت که بی گناه است. وی تاکید داشت تمام آنچه که اتفاق افتاده با رضایت کامل این زنان بوده است و او جلوی هیچکدام از آن ها را که می خواست ترکش کند، نگرفته بود.

اما کیفر خواست دال بر این بود که وی از زنان خود به عنوان برده استفاده کرده، رابطه آنها را با خانواده و جهان خارج قطع کرده، انها را تحقیر و مرتکب تجاوز جنسی با شماری از دختران خود شده است.

از این زنان سوء استفاده مالی نیز کرده است، چون در آمد حاصل از حمایت مالی که توسط دولت به آنها پرداخت می شده، به حسابی مخصوص تحت کنترل خودش واریز می شد


جهت اطلاع از آخرین تغییرات وب سایت نازترین در خبرنامه وبلاگ ثبت نام کنید:
نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه:جمعه 21 شهريور 1393