جولان تصویری خاص و مخصوص از سردار قاسم سلیمانی


جولان تصویری خاص و مخصوص از سردار قاسم سلیمانی طی روزهای گذشته تصویری از سردار قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس در فضای مجازی منتشر شده است که ادعا شده در آمرلی عراق گرفته شده و گفته می‌شود که وی در عملیات شکستن محاصره آمرلی و نبرد علیه داعش شخصا حضور داشته است.  همچنین یک رسانه غربی در ...بیا تو تفریحجولان تصویری خاص و مخصوص از سردار قاسم سلیمانی]]>

جولان تصویری خاص و مخصوص از سردار قاسم سلیمانی
جولان تصویری خاص و مخصوص از سردار قاسم سلیمانی

طی روزهای گذشته تصویری از سردار قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس در فضای مجازی منتشر شده است که ادعا شده در آمرلی عراق گرفته شده و گفته می‌شود که وی در عملیات شکستن محاصره آمرلی و نبرد علیه داعش شخصا حضور داشته است.

 همچنین یک رسانه غربی در گزارشی به نقش ایران در شکستن محاصره آمرلی و همکاری و هم دستی گروهی مبارزان کرد، ارتش عراق و ایران برای رسیدن به این پیروزی و نقش تهران در کمک‌رسانی به انجام عملیات علیه نیروهای داعش اشاره می‌کند.

این رسانه غربی در ادامه با اشاره به راهنمایی مشاوران ایرانی به پلیس عراق می‌نویسد: ایرانی‌ها به نیروهای عراقی برای چگونگی مقابله با نیروهای داعش کمک می‌کنند و بدون کمک گردان‌های اهل الحق، پیروزی پیشمرگه در جلوگیری از پیشبرد داعش به سوی مناطق اطراف اربیل دشوار بود.

خبرنگار رویترز در ادامه با اشاره به نفوذ ایران در سلیمان‌بیک می‌نویسد که ایرانی‌ها سلیمان‌بیک را آزاد کردند و بدون حمایت ایران آمرلی آزاد نمی‌شد.

همچنین یکی از نیروهای پیشمرگه در سلیمان‌بیک که خواست نامش فاش نشود، گفت: بخشی از این عملیات از سوی ایرانیان انجام شد. آنها تسلیحات ما را تامین کرده و برای انجام عملیات برنامه‌ریزی کرده و نیروهای امنیتی و ارتش عراق را تعلیم دادند.

منبع: isna.ir


جهت اطلاع از آخرین تغییرات وب سایت نازترین در خبرنامه وبلاگ ثبت نام کنید:
نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه:پنج شنبه 20 شهريور 1393