تصاویر و عکس های جدید و بیوگرافی پژمان بازغی


تصاویر و عکس های جدید و بیوگرافی پژمان بازغیدر این مطلب می توانید بیوگرافی و تصاویر و عکس های جدید بازیگر خوب و بدون حاشیه کشورمان ” پژمان بازغی ” را مشاهده نمایید... 

در این مطلب می توانید بیوگرافی و عکس های جدید بازیگر خوب و بدون حاشیه کشورمان ” پژمان بازغی ” را مشاهده نمایید

پژمان بازغی در تاریخ ۱۹ مرداد ۱۳۵۳ در یک خانواده ۵ نفره در تهران بهدنیا و جهان آمده است. اصل و نصب اش به شهر لاهیجان بر می‌گردد. در دوران کودکی به واسطه شغل پدرش در شهرهای مختلف زندگی کرده و تجربیات زیادی را بدست آورده است. پس از تولد ۴ سال در تهران و در منازل سازمانی نیروی دریایی جمهوری اسلامی ایران زندگی کرده و همزمان با پیروزی انقلاب اسلامی ایران به شهر رشت می‌رود.

تصاویر و عکس های جدید و بیوگرافی پژمان بازغی

با شروع جنگ ایران و عراق و اعزام پدرش برای محافظت مرزهای آب ایران و خلیج فارس به بوشهر رفته. با پایان جنگ به تهران باز می‌گردد. پس از قبولی در دانشگاه آزاد واحد لاهیجان برای تحصیل رشته مهندسی معدن به آنجا بر می‌گردد و از همانجا با سینما آشنا می‌شود.

تصاویر و عکس های جدید پژمان بازغی

در سال ۱۳۷۳ با ورود به سینمای جوانان مرکز گیلان در اولین فیلمش با نام اعتراف ساخته مجید زیم خواه باز می‌کند. پس از آن به استخدام آژانس دوستی در می‌آید و به مدت ۲ سال همراه بازیگران خوب این مجموعه مرحوم حسین پناهی به ایفای نقش می‌پردازد.

پژمان بازغی

بعد از آژانس به سراغ جوانی مجید قاری زاده می‌رود و با مسعود جعفر جوزانی به بلوغ می‌رسد پس از آن به گروه ویژه مهرداد خوشبخت می‌پیوندد و گمگشته اش را با رامبد جوان پیدا می‌کند.

بیوگرافی پژمان بازغی

وی همراه سیروس مقدم با دریایی‌ها سفر می‌کند و در سال ۸۰ برای نجات دختری در قفس با قدرت الله صلح میرزایی همراه می‌شود پس از آن به دوئل با استاد بزرگ و عظیموارش احمدرضا درویش می‌پردازد و با تارا و تب توت فرنگی سعید سهیلی و سربازهای جمعه کیمیایی کارش را به پایان می‌رساند.

تصاویر و عکس های پژمان بازغی

پس از سایه آفتاب، نفس تازه می‌کند و در حال حاضر نیز با سامان مقدم برای سال آینده نفستو حبس کن را آماده می‌کند. برادر کوچکترش هم علاقه زیادی به این پرده نقره‌ای دارد و در ۲ فیلم پسران مهتاب و شب برهنه سعید سهیلی بازی کرده است.

جدیدترین تصاویر و عکس های پژمان بازغی

فیلم شناسی سینمایی : اعتراف (مجید فهیم‌خواه، ۱۳۷۳-۱۳۷۵) جوانی (مجید قادری‌زاده، ۱۳۷۶) بلوغ (مسعود جعفری‌جوزانی، ۱۳۷۷) دختری در قفس (قدرت‌الله صلح‌میرزایی، ۱۳۸۰) دوئل (احمدرضا درویش، ۱۳۸۱-۱۳۸۲) سربازهای جمعه (مسعود کیمیایی، ۱۳۸۲) تارا و تب توت فرنگی (سعید سهیلی، ۱۳۸۲) کافه ستاره (سامان مقدم، ۱۳۸۴) ریسمان باز (مهرشاد کارخانی، ۱۳۸۶) خواب لیلا (مهرداد میرفلاح، ۱۳۸۷) خاطره (نادر طریقت، ۱۳۸۸) فاصله (کامران قدکچیان، ۱۳۸۸) ندارها (محمدرضا عرب ۱۳۸۹) دولت مخفی (عبدالحسن برزیده، ۱۳۹۱)  شهر تنهایی (سعید عباسی، ۱۳۹۱)  ماموریت در تهران (عرفان عسگری)، ۱۳۹۲) انارهای نارس (مجیدرضا مصطفوی)، ۱۳۹۲)

تصاویر و عکس پژمان بازغی

مجموعه تلویزیونی : آژانس دوستی (علیرضا ایزدی)     این یک دادگاه نیست (مجید کاشی فروشان)     گروه ویژه (مهرداد خوشبخت)     زیر آسمان شهر (مهران غفوریان)     گمگشته (رامبد جوان، ۱۳۸۰)     دریایی‌ها (سیروس مقدم)     گذر عاشقی (محمدرضا آهنج)     مرد هزار چهره (مهران مدیری، ۱۳۸۶)     مرد دو هزار چهره (مهران مدیری، ۱۳۸۷)     تاوان (شهرام شاه حسینی، ۱۳۸۹)     همچون سرو (بیژن بیرنگ، ۱۳۸۹)     مادر (بیژن بیرنگ، ۱۳۸۹)     بوی باران (حسین تبریزی)، ۱۳۹۲)     فرشته‌ها بر فراز اسمان (محمدرضا آهنج، ۱۳۹۲)

New photos and biography Pejman Bazeghi

تصاویر و عکس های جدید و بیوگرافی پژمان بازغی


جهت اطلاع از آخرین تغییرات وب سایت نازترین در خبرنامه وبلاگ ثبت نام کنید:
نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه:یک شنبه 23 شهريور 1393