چشم چرانی که به درگیری خونین خیابانی ختم شد + عکس


چشم چرانی که به درگیری خونین خیابانی ختم شد + تصاویر و عکس چشم چرانی که به درگیری خونین خیابانی ختم شد , زن در حالی که در کنار شوهر خونین روی زمین نشسته بود با دیدن جنازه همکارش از ترس و وحشت جیغ و داد می زد.سوء ظن شوهر عاقبت به قتل خیابانی انجامید.مرد فکر می ...بیا تو تفریحچشم چرانی که به درگیری خونین خیابانی ختم شد + عکس]]>

چشم چرانی که به درگیری خونین خیابانی ختم شد + عکس

چشم چرانی که به درگیری خونین خیابانی ختم شد + عکس

چشم چرانی که به درگیری خونین خیابانی ختم شد , زن در حالی که در کنار شوهر خونین روی زمین نشسته بود با دیدن جنازه همکارش از ترس و وحشت جیغ و داد می زد.سوء ظن شوهر عاقبت به قتل خیابانی انجامید.مرد فکر می کرد مردی را که در چنگال گرفته با همسرش در ارتباط است.هنگامی که وی را یافت با ضربات متعدد چاقو وی را از پا دراورد.

مرد در حالی که با همسر ۳۳ ساله خود در خیابان نشسته بود لباسش اغشته به خون مردی بود که آقای زائو نامیده می شد.مرد قاتل  در خیابان با همسرش قدم می زده که مشاهده نمود زنش مرد دیگری را نگاه می کرده است.

این عامل سو ظن می گردد مرد به مدت ۱ ماه با همسرش در محل سکونتشان شهر شینشیانگ درگیر بوده اند.مرد حسود اقای کین ۳۹ ساله تصمیم می گیرد به محل کارش خانمش مراجعه نماید و وی را تحت مراقبت بگیرد.

چشم چرانی که به درگیری خونین خیابانی ختم شد + عکس

به گزارش پارس ناز هنگامی که مرد بیرون می اید اقای کین مرد را می گیرد و با وی گلاویز می گردد.مقتول می گوید وی در اشتباه است و بین او و همسرش هیچ رابطه ای نیست.

اما قاتل باورش نمی نماید و چاقویی را از جیب بیرون اوده و با ضربات متعدد وی را از پای در می اورد در مواجه با او نمی پذیرد .اورژانس با کمی تاخیر می رسد اما مرد فوت می نماید.مرد به همراه خانمش در صحنه می ایستند و فرار نمی کنند.خانم رو به شوهرش داد زد الان باید چکار کنیم!مرد بیان داشت و گفت او دیگر ارام و ساکت شده است از فرزندان مراقبت کن چیزی متوجه تو نیست.

چشم چرانی که به درگیری خونین خیابانی ختم شد + عکس

منبع: دیلی خبر


جهت اطلاع از آخرین تغییرات وب سایت نازترین در خبرنامه وبلاگ ثبت نام کنید:
نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه:دو شنبه 24 شهريور 1393