آشپزی نرگس محمدی و لیندا کیانی + تصاویر


برنامه دستپخت‌های خودمانی به کارگردانی و تهیه کنندگی فریدالدین نیکجو و با اجرای بهار ارجمند میزبان بازیگران و چهره های مشهور خواهد بود که با هم به رقابت آشپزی میپردازند.فریدالدین نیکجو تهیه‌کننده و کارگردان دستپخت‌های خودمانی درباره تولید این برنامه گفت: فصل نخست این برنامه در 30 قسمت 35 دقیقه‌ای با حضور چهره‌های ورزشی و هنری تولید می‌شود و در هر قسمت از برنامه دو چهره متفاوت از میان هنرمندان، ورزشکاران و مجریان معروف در فضایی صمیمی و اتمسفر پر نشاط در زمینه آشپزی با یکدیگر رقابت می‌کنند. نرگس محمدی و لیندا کیانی در برنامه دستپخت خودمونی شرکت کردند و...ادامه در ادامه مطلب...

برنامه دستپخت‌های خودمانی به کارگردانی و تهیه کنندگی فریدالدین نیکجو و با اجرای بهار ارجمند میزبان بازیگران و چهره های مشهور خواهد بود که با هم به رقابت آشپزی میپردازند.

بهاره ارجمندی

فریدالدین نیکجو تهیه‌کننده و کارگردان دستپخت‌های خودمانی درباره تولید این برنامه گفت: فصل نخست این برنامه در 30 قسمت و بخش 35 دقیقه‌ای با حضور چهره‌های ورزشی و هنری تولید می‌شود و در هر قسمت و بخش از برنامه دو چهره متفاوت از میان هنرمندان، ورزشکاران و مجریان معروف در فضایی صمیمی و اتمسفر پر نشاط در زمینه آشپزی با یکدیگر رقابت می‌کنند.
نرگس محمدی و لیندا کیانی در برنامه دستپخت خودمونی شرکت کردند و دلمه برگ مو درست کردند و نرگس محمدی برنده این رقابت شد.

نرگس محمدی و لیندا کیانی

این تهیه کننده یادآور شد: دستپخت‌های خودمانی بهانه‌ای است که به واسطه آن به سنت‌های خوب ایرانی، غذاهای اصیل و مزه‌های از یاد رفته کشور عزیزمان ایران پرداخته شود. در حقیقت فرصتی فراهم شده تا هنرمندان و ورزشکاران در یک فضای صمیمانه در تلویزیون آشپزی کنند، درباره فرهنگ اصیل ایرانی گپ بزنند و فضایی شاد برای خانواده‌های ایرانی ایجاد کنند.

بهاره ارجمند در برنامه دستپخت های خودمانی

وی در پایان درباره زمان پخش دستپخت‌های خودمانی نیز گفت: این برنامه که در گروه خانواده شبکه دو در حال تولید است، به زودی در جدول پخش این شبکه قرار می‌گیرد.
مهران غفوریان ، ارژنگ امیر فضلی ، شهره لرستانی ، فقیه سلطانی ، رامسین کبریتی ، نرگس محمدی ، لیندا کیانی ، علی انصاریان و مرجانه گلچین از چهره هایی هستند که در این برنامه با هم مسابقه آشپزی می‌دهند.


جهت اطلاع از آخرین تغییرات وب سایت نازترین در خبرنامه وبلاگ ثبت نام کنید:
نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه:شنبه 29 شهريور 1393