تصاویر و عکس های دیدنی از فیگورگیری اعجوبه های بدنسازی


تصاویر و عکس های دیدنی از فیگورگیری اعجوبه های بدنسازی تصاویر و عکس های دیدنی از فیگورگیری اعجوبه های بدنسازی ،  یکی از مهمترین نکاتی که یک ورزشکار و قهرمان بدنسازی و پرورش اندام باید به آن توجه کند نحوه فیگور گیری و نمایش بهتر و کاملتر بدن در مسابقات بدنسازی در هر سطح ، برای کسب مقام و ...بیا تو تفریحتصاویر و عکس های دیدنی از فیگورگیری اعجوبه های بدنسازی]]>

تصاویر و عکس های دیدنی از فیگورگیری اعجوبه های بدنسازی

تصاویر و عکس های دیدنی از فیگورگیری اعجوبه های بدنسازی

تصاویر و عکس های دیدنی از فیگورگیری اعجوبه های بدنسازی ،  یکی از مهمترین نکاتی که یک ورزشکار و قهرمان بدنسازی و پرورش اندام باید به آن توجه کند نحوه فیگور گیری و نمایش بهتر و کاملتر بدن در مسابقات بدنسازی در هر سطح ، برای کسب مقام و سنجش بدن خود با سایر رقبا است .

فیگور گیری را می توان به برداشت محصول یک مزرعه تشبیه کرد که کشاورز ماه ها و حتی شاید سالها برای آن زحمت کشیده است و در صورتی که برداشت محصول به خوبی انجام نشود نتنها زحمات کشاورز به چشم نخواهد آمد بلکه ممکن است این زحمات حتی به هدر رود. در این گزارش چند فیگور فوق العاده از اعجوبه های بدنسازی را برای شما انتخاب کرده ایم:

تصاویر و عکس های دیدنی از فیگورگیری اعجوبه های بدنسازی

در حین فیگور گیری است که شما باید به داوران ثابت کنید که بدن شما از همه برتر ، حجیم تر و تفکیک شده تر است و شما از همه شرکت کنندگان دیگر برای قهرمانی زحمت بیشتری را متحمل شده اید پس فیگور گیری صحیح است که شما را قهرمان میکند . به شهرت و آوازه می رساند.

**فیگورهای اجباری درمردان: جفت بازو از جلو — زیربغل از روبرو — قفسه سینه و بازو از پهلو — جفت بازو از پشت — پشت بازو از پهلو — فیگور شکم و ران.

**- سه نوع استیل دربدنسازی وجود دارد : استیل ازجلو – استیل از بغل – استیل از پشت

در بررسی فیزیک یک ورزشکار داور باید با استفاده از یک روش متداول بتواند به شناخت جامعی از فیزیک ورزشکار دست یابد . به هنگام ارزیابی فیگورهای اجباری داور ابتدا باید گروه های عضلانی اصلی را در نظر بگیرد.

تصاویر و عکس های دیدنی از فیگورگیری اعجوبه های بدنسازی

سپس به بررسی فیزیک کلی ورزشکار بپردازد و این مرحله را با ارزیابی قسمت و بخشهای مختلف بدن شامل گروه های عضلانی بالا تنه ، حجم عضلات ، توازن عضلانی ( بالانس فیزیکی ) ، تراکم عضلانی و ظاهر آن شروع می نماید . 

بررسی کلی و موشکافانه باید در هنگام انجام رقابت صورت پذیرد که این کار داوران را قادر می سازد تا شکل و حجم عضلات را به خوبی مقایسه نمایند و میزان رشد متعادل ورزشکار را بررسی نمایند .

در بررسی فیگورهای اجباری باید از توجه افراطی به آنها خودداری گردد ، زیرا این امر داوران را قادر می سازد تا میزان برتری یک ورزشکار از لحاظ حجم عضله و توازن عضلانی نسبت به سایر ورزشکاران را تعیین نماید .

اخبار ورزشی

جهت اطلاع از آخرین تغییرات وب سایت نازترین در خبرنامه وبلاگ ثبت نام کنید:
نظرات شما عزیزان:

maatuu666
ساعت19:43---10 آبان 1393
Knock off Coach Bags will make them very upset as people need to believe that they cannot be persuaded to buy anything.Cheap Coach Bags, which took advantage of new plastic molding technology, marked the transition between a period of eyewear with thin metal frames and an era of plastic eyewear. And lest we forget Ray Bans ability, unlike many other brands, to blend comfort and practicality with beautiful form. Cheap Coach Purses technical knowledge and experience means that the highest quality UV protection is a given, resulting in you receiving perfect eyewear, every time.Knock off Coach Purses

maatuu666
ساعت19:42---10 آبان 1393
Cheap Sunglasses will make them very upset as people need to believe that they cannot be persuaded to buy anything.Replica Jewelry, which took advantage of new plastic molding technology, marked the transition between a period of eyewear with thin metal frames and an era of plastic eyewear. And lest we forget Ray Bans ability, unlike many other brands, to blend comfort and practicality with beautiful form. Replica Sunglasses technical knowledge and experience means that the highest quality UV protection is a given, resulting in you receiving perfect eyewear, every time.Cheap Jewelry

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه:دو شنبه 14 مهر 1393