انعقاد تفاهم نامه های همکاری و هم دستی برای تهیه محتوای فرهنگی تل


انعقاد تفاهم نامه های همکاری و هم دستی برای تهیه محتوای فرهنگی تلفن همراه باند پهن بین همراه اول و سازمان تبلیغات و مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی در دومین روز از «ایران تلکام ۲۰۱۴»، رؤسای «سازمان تبلیغات اسلامی» و «مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی» با حضور در سالن اختصاصی … به گزارش وبسایت همراه اول، در دومین روز ...بیا تو تفریحانعقاد تفاهم نامه های همکاری و هم دستی برای تهیه محتوای فرهنگی تلفن همراه باند پهن بین همراه اول و سازمان تبلیغات و مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی]]>

انعقاد تفاهم نامه های همکاری و هم دستی برای تهیه محتوای فرهنگی تلفن همراه باند پهن بین همراه اول و سازمان تبلیغات و مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی

در دومین روز از «ایران تلکام ۲۰۱۴»، رؤسای «سازمان تبلیغات اسلامی» و «مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی» با حضور در سالن اختصاصی …

به گزارش وبسایت همراه اول، در دومین روز از «ایران تلکام ۲۰۱۴»، رؤسای «سازمان تبلیغات اسلامی» و «مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی» با حضور در سالن اختصاصی همراه اول، تفاهم نامه همکاری و هم دستی امضاء کردند.

روز سه شنبه ۱۵ مهرماه، حجت الاسلام سیدمهدی خاموشی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی و حجت الاسلام دکتر حمید شهریاری رئیس مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی با حضور در سالن شماره ۷ نمایشگاه ایران تلکام ۲۰۱۴، در خصوص تأمین و ارائه خدمات و محتوای تلفن همراه باند پهن(نسل ۳ و ۴ تلفن همراه) تفاهم نامه همکاری و هم دستی امضاء کردند.

بر اساس این تفاهم نامه ها مقرر شد کار گروه هایی تشکیل شود تا برای تحقق اهداف تفاهم نامه که تهیه و ارائه محتوای فرهنگی برای تلفن همراه باند پهن است، همکاری و هم دستی دو طرفه صورت پذیرد.

در این مراسم مهندس وحید صدوقی مدیرعامل همراه اول با اشاره به تفاهم نامه همکاری و هم دستی گفت: تفاهم نامه تأمین و ارائه خدمات و محتوای باند پهن با هدف اشاعه فرهنگ اسلامی- ایرانی امضاء می شود.

وی افزود: همراه اول با جامعه گسترده ای از مشترکین که بالغ بر ۶۸ میلیون مشترک است وظیفه خود می داند که بستر لازم برای ترویج فرهنگ اسلامی را فراهم کند.

صدوقی گفت: بر اساس این تفاهم نامه، همراه اول محتوای تولید شده توسط مراکز فرهنگی- دینی را از طریق بستر تلفن همراه در اختیار مشترکین قرار خواهد داد.

فناوری اطلاعات

جهت اطلاع از آخرین تغییرات وب سایت نازترین در خبرنامه وبلاگ ثبت نام کنید:
نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه:چهار شنبه 16 مهر 1393