احسان و سولماز در جشن تولد عادل فردوسی پور + تصاویر


برنامه ماه عسل  رمضان امسال بی شک یکی از پربیننده ترین برنامه های تلویزیونی بود. این برنامه پرمخاطب، میهمانان ویژه ای را دعوت کرد که بعد از برنامه شهرت زیادی پیدا کردند. یکی از این میهمانها، احسان و سولماز بودند که به دلیل تصادف شدید سولماز قبل از مراسم عروسی و وفاداری و عشق عجیب چندساله احسان به سولماز شهرت زیادی پیدا کردند. بعد از این برنامه این دو نفر در برنامه ها و کنسرتهای زیادی شرکت کرده و مورد تشویق مردم قرار گرفتند. آخرین حضور آنها در پشت صحنه برنامه نود و در جشن تولد عادل فردوسی پور است.درباره...ادامه در ادامه مطلب...

برنامه ماه عسل  رمضان امسال بی شک یکی از پربیننده ترین برنامه های تلویزیونی بود. این برنامه پرمخاطب، میهمانان ویژه ای را دعوت کرد که بعد از برنامه شهرت زیادی پیدا کردند. یکی از این میهمانها، احسان و سولماز بودند که به دلیل تصادف شدید سولماز قبل از مراسم عروسی و وفاداری و عشق عجیب چندساله احسان به سولماز شهرت زیادی پیدا کردند.

بعد از این برنامه این دو نفر در برنامه ها و کنسرتهای زیادی شرکت کرده و مورد تشویق مردم قرار گرفتند. آخرین حضور آنها در پشت صحنه برنامه نود و در جشن تولد عادل فردوسی پور است.

احسان و سولماز

درباره تصاویر و عکس منتشر شده نیز مشخص نیست عادل فردوسی پور از آنها دعوت کرده در جشن تولدش حضور پیدا کنند یا خودشان همینطوری اتفاقی در استودیو 11 برنامه نود را باز کرده اند و خواسته اند شریک شادی عادل شوند! 
احسان و سولماز
احسان و سولماز ، کنسرت امید حاجیلی
 
احسان و سولماز
احسان و سولماز ،کنسرت بابک جهان بخش
 
احسان و سولماز
احسان و سولماز ،کنسرت محمد علیزاده
 
احسان و سولماز
احسان و سولماز ، ماه عسل
 
احسان و سولماز
احسان و سولماز 
 
احسان و سولماز
احسان و سولماز 
 
احسان و سولماز

جهت اطلاع از آخرین تغییرات وب سایت نازترین در خبرنامه وبلاگ ثبت نام کنید:
نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه:جمعه 18 مهر 1393