پاهای عجیب این زن سوژه شد! (عکس)


پاهای عجیب این زن سوژه شد! (عکس) یک خانم چینی حدود ۳۰ سال پیش با شرایط خاصی متولد شد. او برخلاف همه انسان های دیگر پاهای برعکسی داشت که همین به نظر یک معلولیت بزرگ و عظیم می آید ولی هرگز اینگونه نبوده است. «ونگ فنگ» خانم چینی است که در منطقه چوگکینگ زندگی می کند و ...بیا تو تفریحپاهای عجیب این زن سوژه شد! (عکس)]]>

پاهای عجیب این زن سوژه شد! (عکس)

یک خانم چینی حدود ۳۰ سال پیش با شرایط خاصی متولد شد. او برخلاف همه انسان های دیگر پاهای برعکسی داشت که همین به نظر یک معلولیت بزرگ و عظیم می آید ولی هرگز اینگونه نبوده است.

«ونگ فنگ» خانم چینی است که در منطقه چوگکینگ زندگی می کند و در سراسردنیا و جهان به خاطر داشتن پاهای برتصاویر و عکس شهرت دارد.به گزارش ایران ناز:  این خانم از جمله انسان های عجیبی به شمار می رود که در طول تاریخ بهدنیا و جهان آمده و زندگی خود را ادامه داده اند.

پاهای عجیب این زن سوژه شد! (عکس)

در نگاه اول او یک نوع معلولیت بسیار شدید دارد اما در عمل این خانم از بسیاری انسان های دیگر بهتر زندگی می کند. پزشکان اعتقاد داشتند که او نمی تواند راه برود و برای تمام عمر باید از صندلی چرخ دار استفاده کند اما ونگ خلاف آن را ثابت کرد.

این حانم چند روز پیش در مصاحبه ای اعلام کرد که به هیچ عنوان معلول نیست. او همچنین هر کسی که دوست داشته باشد با وی مسابقه بدهد را به چالش کشید. او همچنین بیان داشت و گفت با این وضعیت یک خانواده خوب دارد و به عنوان پیشخدمت یک رستوران مشغول کار کردن است.

جالب و خواندنی

جهت اطلاع از آخرین تغییرات وب سایت نازترین در خبرنامه وبلاگ ثبت نام کنید:
نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه:شنبه 19 مهر 1393