خواجوند: دفاعیه پرسپولیس در پرونده ژوزه به فیفا ارسال شد


خواجوند: دفاعیه پرسپولیس در پرونده ژوزه به فیفا ارسال شد سخنگوی باشگاه پرسپولیس گفت: در پاسخ به لایحه ارسالی مانوئل ژوزه و دستیارانش، دفاعیه کامل و مفصلی را همین امروز برای فیفا ارسال کردیم. به گزارش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران مهدی خواجوند با توجه به اینکه همین امروز آخرین مهلت تعیین شده برای ارسال لایحه دفاعی پرسپولیس ...بیا تو تفریحخواجوند: دفاعیه پرسپولیس در پرونده ژوزه به فیفا ارسال شد]]>

خواجوند: دفاعیه پرسپولیس در پرونده ژوزه به فیفا ارسال شد

سخنگوی باشگاه پرسپولیس گفت: در پاسخ به لایحه ارسالی مانوئل ژوزه و دستیارانش، دفاعیه کامل و مفصلی را همین امروز برای فیفا ارسال کردیم.

به گزارش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران مهدی خواجوند با توجه به اینکه همین امروز آخرین مهلت تعیین شده برای ارسال لایحه دفاعی پرسپولیس به فیفا بود، افزود: دفاعیه کامل و مفصلی که در چندین صفحه تنظیم شده بود، در پاسخ به آخرین مسائل مطرح شده از سوی مانوئل ژوزه برای فیفا ارسال شد.
 
وی ادامه داد: در این ارتباط از یک تیم حقوقی بین‌المللی در هلند استفاده کردیم. لایحه تنظیم شده برای ما ارسال شد که پس از بررسی، آن را برای فیفا ارسال کردیم و از این جهت مشکلی وجود ندارد.
 
عضو حقوقدان هیأت مدیره پرسپولیس در ارتباط با جلسه ظهر همین امروز با سازمان خصوصی‌سازی گفت: این جلسه پیرو نشستی بود که چندی پیش در مجلس با کمیسیون اصل ۹۰ داشیتم. هدف از آن بررسی اقدامات انجام شده و پیگیری اموری بود که برای تسریع در روند خصوصی‌سازی باید انجام شود.
 
وی درباره اینکه آیا خصوصی سازی باشگاه پرسپولیس تا آذر ماه وارد فاز اجرایی خواهد شد، تصریح کرد: اعلام این زمان‌بندی از تکالیف و اختیارات سازمان خصوصی‌سازی است و ما نمی‌توانیم در آن ورود کنیم اما در این جلسه، بحث بر سر این بود که حتی‌الامکان تا آذر ماه مراحل آماده‌سازی باشگاه انجام شود.

انتهای پیام/

اخبار ورزشی

جهت اطلاع از آخرین تغییرات وب سایت نازترین در خبرنامه وبلاگ ثبت نام کنید:
نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه:پنج شنبه 24 مهر 1393