بیماری عجیب دختر با استعداد ۵ ساله (عکس)


بیماری عجیب دختر با استعداد ۵ ساله (عکس) این کودک پنج ساله و در خود مانده ، نه می تواند صحبت کند و نه قادر به  بروز احساسات خود نسبت به هر موجودی است و کودکان و نوجوانان دیگر تنها باعث ترس وی می شوند و مدام از دنیای اطرافش وحشت زده است . او روزها خود ...بیا تو تفریحبیماری عجیب دختر با استعداد ۵ ساله (عکس)]]>

بیماری عجیب دختر با استعداد ۵ ساله (عکس)

این کودک پنج ساله و در خود مانده ، نه می تواند صحبت کند و نه قادر به  بروز احساسات خود نسبت به هر موجودی است و کودکان و نوجوانان دیگر تنها باعث ترس وی می شوند و مدام از دنیای اطرافش وحشت زده است .

او روزها خود را با نقاشیسرگرم می کند  و آنچنان در این کار استعداد نشان داده است که  کارهای او به بیش از ۱،۵۰۰ پوند به فروش می رود.

ولی تاکنون هیچ چیزی قادر به جبران تنهایی او نشده بود، تا اینکه گربه ای به نام تولا پیدا شد. اکنون آیریس و گربه اش جدایی ناپذیرند و والدین آیریس از اینکه این گربه توانسته به دختر کوچکشان کمک کند تا کمی مهربان تر شود خوشحال هستند.

بیماری عجیب دختر با استعداد 5 ساله (عکس)

 این دختر کوچولو تنها در خانه آموزش می بیند و از سن سه سالگی مناظری را به سبک مونت طراحی می کند. در سن سه سالگی مادر او آرابلا کارتر جانسون ، متوجه وضعیت متفاوت کودک شد و سعی کرد با جلسات طراحی و نقاشی وضعیت صحبت و تمرکز دخترش را بهبود بخشد.

 خانم کارتر و همسرش پیتر جان مک شاو می گویند، ولی از زمانی که با این گربه آشنا شده است، آنها متوجه افروده شدن حرکات قلم نقاشی شبیه چشمها و بینی گربه در نقاشی های این کودک شده اند.

 در ابتدا آنها تصور کردند که این تنها یک اتفاق است ولی به گزارش پارس ناز اکنون معتقدند که آیریس توانسته است دوست داشتن تولا را در نقاشی هایش ابراز کند. همچنین والدینش اظهار دارند که نزدیکی او با گربه بر روابط او با دیگران نیز تا حدی اثر گذاشته است و هنگامی که تولا در اطراف اوست والدینش ساده تر می توانند او را تشویق به صحبت کنند.

بیماری عجیب دختر با استعداد 5 ساله (عکس)

هنگامی که والدین آیریس راه درمانی برای وضعیت کودکشان جستجو می کردند از مزایای حیوان درمانی در درمان کودکان و نوجوانان توهی و درخود مانده آگاه شدند و سعی کردند او را با حیواناتی نظیر اسب، سگ و حتی گربه های دیگر آشنا کنند ولی هیچ نتیجه ای نداشت و کودک به هیچ کدام واکنش نشان نمی داد تا اینکه به طور اتفاقی با این بچه گربه مواجه شدند و از آن پس آیرس واکنش ارتباطی بیشتری از خود نشان می دهد.

خانم کارتر ۳۳ ساله می گوید:” از زمانی که این بچه گربه جادویی پیش ماست درهای ارتباطات و احساسات برای فرزند ما باز شده و بیش از گذشته خوشحال است.”

بیماری عجیب دختر با استعداد 5 ساله (عکس)

بیماری عجیب دختر با استعداد 5 ساله (عکس)

جالب و خواندنی

جهت اطلاع از آخرین تغییرات وب سایت نازترین در خبرنامه وبلاگ ثبت نام کنید:
نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه:جمعه 25 مهر 1393