دختر دست دراز در حال گرفتن تصاویر و عکس سلفی + عکس


دختر دست دراز در حال گرفتن تصاویر و عکس سلفی + تصاویر و عکس دختر دست دراز در حال گرفتن تصاویر و عکس سلفی , “سلفی” شیوه جدید عکاسی است که چند ماهی می شود تب داغی را در میان تمامی کاربران شبکه های اجتماعی بدست آورده است. با گسترده شدن تصاویر و عکس های سلفی وسایل مخصوص گرفتن این تصاویر هم پدیدار ...بیا تو تفریحدختر دست دراز در حال گرفتن تصاویر و عکس سلفی + عکس]]>

دختر دست دراز در حال گرفتن تصاویر و عکس سلفی + عکس

دختر دست دراز در حال گرفتن تصاویر و عکس سلفی + عکس

دختر دست دراز در حال گرفتن تصاویر و عکس سلفی , “سلفی” شیوه جدید عکاسی است که چند ماهی می شود تب داغی را در میان تمامی کاربران شبکه های اجتماعی بدست آورده است. با گسترده شدن تصاویر و عکس های سلفی وسایل مخصوص گرفتن این تصاویر هم پدیدار شدند اما این بار شاهد یک مورد بسیار عجیب هستیم.

دختر دست دراز در حال گرفتن تصاویر و عکس سلفی + عکس 

به تازگی تصویری منتشر شده است که یک خانم را در حال گرفتن تصاویر و عکس سلفی نشان می دهد اما این خانم یک دست بسیار بلند دارد و با استفاده از آن در حال گرفتن تصاویر و عکس از خودش است. این دست کاملا با پیراهن این خانم هماهنگ است و حالت عجیبی دارد.

این تصویر در موزه ژوراسیک و مقابل بزرگ و عظیمترین دایناسوری که تا به همین امروز کشف شده است گرفته شد. به نظر می رسد تب این موضوع به صورت خاصی در حالت گسترش است و ممکن است در آینده حتی عمل های جراحی برای گرفتن تصاویر و عکس های سلفی هم ببینیم ! 

جالب و خواندنی

جهت اطلاع از آخرین تغییرات وب سایت نازترین در خبرنامه وبلاگ ثبت نام کنید:
نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه:جمعه 25 مهر 1393