ویدئو: خم کردن گلکسی نوت ۳ سامسونگ


ویدئو: خم کردن گلکسی نوت ۳ سامسونگ فارنت: به احتمال زیاد در هفته های گذشته ویدیویی از خمیده شدن گوشی آیفون ۶ پلاس را دیده اید. پس از این ویدیو که بسیارزود هم همه‌گیر شد، ویدیوی دیگری منتشر شد که تست مشابهی را این‌بار بر روی همتای سامسونگی آیفون ۶پلاس، یعنی گلکسی نوت ۳ ...بیا تو تفریحویدئو: خم کردن گلکسی نوت ۳ سامسونگ]]>

ویدئو: خم کردن گلکسی نوت ۳ سامسونگ

فارنت: به احتمال زیاد در هفته های گذشته ویدیویی از خمیده شدن گوشی آیفون ۶ پلاس را دیده اید. پس از این ویدیو که بسیارزود هم همه‌گیر شد، ویدیوی دیگری منتشر شد که تست مشابهی را این‌بار بر روی همتای سامسونگی آیفون ۶پلاس، یعنی گلکسی نوت ۳ انجام می‌دهد تا کاملا اوضاع عادلانه پیش برود.
در حالی که ممکن است شما از گلکسی نوت ۳ پلاستیکی انتظار عملکرد بدتری نسبت به آیفون ۶ پلاس داشته باشید اما ظاهرا نتیجه چیز دیگری است. البته نوت ۳ نیز زیر فشار دقیقا مانند آیفون ۶ پلاس خم می‌شود. ولی از قرار معلوم این فبلت سامسونگ بدون از کار افتادن گوشی دقیقا به فرم اصلی خود باز می‌گردد و می‌توان بیان داشت و گفت لقب پلاستیکی که سامسونگ عمری از آن رنج برده و به سری فلزی گلکسی آلفا پناه برده، حالا بهترین جنس ممکن برای ساخت گوشی در این موارد باشد. حداقل برای این نوع از حوادث!

در ویدیوی قبلی سعی شده بود آیفون نیز با خم کردن در جهت مخالف تعمیر شود. ولی ظاهراَ این کار باعث شکستن صفحه نمایش شده است. یکی از طرفداران اپل درباره خم‌شدن آیفون ۶ پلاس در وبلاگ خود اینچنین می‌نویسد:

    “راستی به‌نظر عجیب نیست که چرا این گوشی در اثر خم شدن نشکست؟ یعنی شیشه شکستنی نیست؟ زیر چنین فشاری خم شدن ولی نشکستن بنظر یک ویژگی بسیارخوب می‌آید.”

جواب بعله است. هیچکدام از دو گوشی زیر فشار نشکسته و به دو نیم نشدند. شیشه‌های هیچ‌کدام از آن‌ها شکستنی نیست. حداقل در اولین بار خم شدن و هردو بعد از خم شدن به عملکرد خود ادامه می‌دهند. خم شدن و نشکستن بنظر یک ویژگی بسیارخوب می‌آید که البته گلکسی نوت ۳ نیز به آن مجهز شده است.

فناوری اطلاعات

جهت اطلاع از آخرین تغییرات وب سایت نازترین در خبرنامه وبلاگ ثبت نام کنید:
نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه:سه شنبه 29 مهر 1393